Czy na pewno znasz nowennę pompejańską?

Jesteś z nami na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej. Myślisz, że wiesz o niej wszystko?… Może się okazać, że jednak nie….

Bartolo Longo… coś mówi Ci to nazwisko, kojarzysz go z nowenną pompejańską, z Pompejami, sanktuarium. A czy wiesz, że gdyby nie bł. Bartolo Longo nie byłoby nowenny pompejańskiej? Nie byłoby cudownego obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i jej Sanktuarium w Pompejach? 

Bł. Bartolo był bowiem pierwszym apostołem nowenny pompejańskiej, on ją spisał, on napisał modlitwy i on ją upowszechnił. Bartolo znalazł także obraz Matki Bożej Pompejańskiej –  to właśnie Maryja z tego obrazu przekazała nam nowennę! 

Zobacz jak ważna to postać dla nas wszystkich co odmawiają nowennę, co starają się ją rozpowszechniać i dawać świadectwo. Nie poznać Bartola Longo, to tak jakby nie wiedzieć nic o nowennie – jego modlitewnym dziele, które zmienia oblicze świata! 

Dlatego wraz z Sanktuarium w Pompejach wydaliśmy książkę z której poznasz tego błogosławionego, a jak poznasz to… zaprzyjaźnisz się z nim. Dzięki temu możesz otrzymać jeszcze większe łaski także przez wstawiennictwo Bartola Longo. Poznasz skąd się wzięła nowenna pompejańska, cudowny obraz i wszystko to, co każdy czciciel różańca i Matki Bożej Różańcowej z Pompejów powinien wiedzieć.

 Poznać znaczy pokochać jeszcze bardziej Maryję, jej sługę Bartola i … różaniec!

Poznaj więc swojego nowego przyjaciela 🙂

Bartolo Longo. Miłosierdzie, które zmienia historię (oprawa miękka)

W magazynie SKU:978-83-63110-83-3
Cena promocyjna 35,90 zł Cena 44,90 zł

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ