Basia: Ocalenie małżeństwa

Z całego serca chciałam podziękować Matce Boskiej za wiele otrzymanych łask i za ocalenie mego małżeństwa przed rozpadem i rozwodem. Dziękujemę Matko kocham Cię. Módlcie się Mama zawsze nas wysłucha i uprosi u Boga Ojca nasze prośby jak nie teraz to otrzymamy łaski w odpowiednim momencie jeśli jest taka wola Boża. Bogu bardziej zależy na naszych małżeństwach niż nam samym więc dlaczego miałby nas nie wysłuchać. Wierzcie trwajcie sercem przy Maryji i Bogu i ufajcie w pełni bądźcie cierpliwi bo wtedy kiedy jest najgorzej szary przegrywa i was zniechęca żebyście nie walczyli. Jezu ufam Tobie. Dziękuję Ci też Janie Pawle ll Św Józefie Św Rito Św Antoni Archanile Michale Nasi Aniołowie Stróżowie całemu Niebu i wam Duszyczki w czyścu cierpiące. Błogosławię każdego kto przeczyta to świadectwo. Z Bogiem.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
EwaMalgoniaMalgorzataAnetaAndrzejowa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Mam nadzieje,ze i ja napisze kiedys takie swiadectwo o moom uratowanym małżeństwie

Dawid
Gość
Dawid

Ja tak samo…na razie niestety w fazie rozwodu z brakiem widokow ze strony zony na wycofanie się z tego zła;(

krystyna
Gość
krystyna

Basia! Zycze duzo milosci i wszelkiej pomyslnosci w Twoim malzenstwie. Niech Wam Pan Bog obficie blogoslawi, a Matka Najswietsza okrywa plaszczem swojej opieki.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Dziękuję i również błogosławię 😉

Aneta
Gość
Aneta

Chwała Panu ♥️

Malgorzata
Gość
Malgorzata

Błogosławię i życzę samych szczęśliwych dni. Mnie Matka Boża nie słucha. Moje małżeństwo wciąż rozsypane. Tym bardziej cieszę się że ty zostałaś wysłuchania. Dużo, dużo szczęścia i nie zapominajcie o modlitwie a wtedy doczekać ie wspólnie pięknych rocznic.

Malgonia
Gość
Malgonia

Nie ustaje w modlitwach do Matki o uratowanie mojego małżeństwa. Wierzę mocno że ta sytuacja nas wzmocni i też dam tego świadectwo.

Ewa
Gość
Ewa

Ja zaczynam dzisiaj modlić się w tej intencji bo dzieję się bardzo zle