Barbara: Wiara, nadzieja…

Jest to moje pierwsze świadectwo, które odważyłam się napisać, mimo, że jestem w trakcie odmawiania szósty raz nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się od mojej siostry kilka lat temu. Wtedy odmówiłam np w intencji mojej synowej, która spodziewała się dziecka, a mojego wnusia. Prosiłam moją kochaną Mateńkę o szczęśliwe rozwiązanie. Poród odbył się szczęśliwie, Antoś urodził się cały i zdrowy w ostatnim dniu mojej nowenny i był to Dzień Babci. Prośba została spełniona. Drugą nowennę odmówiłam w intencji drugiego wnusia prosząc o zdrowie dla niego i wtedy Mateńka też pomogła stawiając na drodze lekarza, który mu pomógł (wcześniej byli u kilku specjalistów). Prośba spełniona.
Obecnie odmawiam czwartą nowennę pompejańską w intencji mojego syna alkoholika, prosząc Matuchnę Najświętszą, aby pomogła mu w tej okrutnej chorobie. Podczas odmawiania mam chwile zwątpienia, że to nie ma sensu, że to nic nie da, że szkoda mojego czasu. W tym czasie syn pije jeszcze więcej i to za każdym razem odmawiania nowenny. Ja się natomiast nie poddaję i gorąco wierzę, że nadejdzie dzień, w którym Matuchna Pompejańska, której oddałam w opiekę mojego syna uprosi Swojego Syna Jezusa Chrystusa aby się nim zajął, bo ja już nic nie mogę zrobić, tylko się ,modlić za niego. Wierzę, że Jezus Chrystus zamknie mu szlaban złej drogi, a naprowadzi go na drogę trzeźwości. W czasie odmawiania nowenny czuję wielki spokój w sercu, mniej zdenerwowania, radość, mniej obawy o zdrowie syna, że coś mu się stanie. Odmawiając nowennę wspieram się nowenną do ś. Rity, nowenną do św. Charbela, staram się być w tym czasie na Eucharystii i przyjąć Jezusa Chrystusa do swojego serca we intencji mojego syna. Modlę się też za Dusze w Czyśćcu Cierpiące i chodzę na pielgrzymki do Częstochowy. Obecnie wybieram się 10 raz.
Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej, bo wierzcie WARTO mimo, że na otrzymanie łask o które prosimy musimy długo czekać, to Ona Mateńka Kochana w tym czasie obdarza nas innym dobrem, Chwała Panu! Pozdrawiam wszystkich miłośników nowenny pompejańskiej i tych którzy jeszcze nie zaczęli.

  • Chwała Panu niech jego miłosierdzie trwa na wieki niech każdy pozna jego dobroć serca i łask o które prosi amen

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!