Anna: Nowenna pompejańska

Modlilam się o nawrócenie mojej córki . Dopiero po 10 latach prośby zostaly wysłuchane.
Piszę do tych , którzy stracili nadzieję. Bog ma swoj czas i zawsze nas slucha, tylko nie zawsze dostajemy tak jak my chcemy. On zna naszą przyszłość i wie co jest dla nas najlepsze . „Odwagi Ja Jestem”.

 • A co jeśli ktoś już kompletnie stracił wiarę,nadzieje,jest bezsilny i tylko prośba intencja w NP to ostatnia deska ratunku. Która Bóg nie wysłuchał. ? I kto jeśli leczył się latami u psychiatry , lekami, psychoterapię które nic nie pomagają. ?

   • Monia, może zle leki, to najbardziej prawdopodobne, trzeba iść do innego lekarza, mieszkasz w Polsce? To rodzinnego zapytaj do którego pójść psychiatry, może coś doradzi
    Pewnie masz źle dobrane leki, skoro nie działają

  • W przypadku mojej mamy dobranie odpowiednich leków też trochę trwało. W przypadku leków psychotropowych faktycznie jest tak, że u każdej osoby zadziała coś innego. U mojej mamy zadziałał lek X, a u koleżanki z pracy lek Y. Dlatego tak bardzo ważne jest by te leki przyjmować dokładnie wg wskazówek lekarza.

   • Droga Moniu my już około 15 lat modlimy się o uzdrowienie ze schizofrenii młodej kobiety w rodzinie ale na razie bez skutku. Leki nie działają, modlitwa nie przynosi poprawy, tak by można było to określić, lecz to tylko tak się wydaje że Bóg jest głuchy na wołanie w naszej niedoli, bo pewnie bez modlitwy byłoby to nie do zniesienia. Wierzymy dalej, modlimy się dalej i dlatego nie poddawaj się, po prostu trwaj i czekaj.

  • moze to kwestia egzorcysty? sa rozne problemy, poczytaj troche o tym np.bywa ze ktos z rodziny wczesniej korzystal z wrozki, alternatywnych metod leczenia, okultyzmu, i gdzies w ktoryms momencie ktos nie jest wolny,

 • Jeśli macie blisko ,jedźcie do Krakowa do zielarza o.Franciszka,zabrać ze sobą całą dokumentację leczenia.
  Oczywiscie wcześniej zadzwonić i zapisać się na wizytę.

 • Dziękuję za to świadectwo. Daje nadzieję tym, którzy modlą się o nawrócenie dzieci. Chwała Panu.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  1 - 9 sierpnia 

  Nowenna

  za uzależnionych