Agnieszka: Zdrowe dziecko

Na poczatku roku dowiedziałam się że jestem w ciązy. Podczas kolejnej wizyty lekarz zauważył obrzęk plodu. Powiedział mi, że nie widział sytuacji zeby dziecko z takim obrzękiem było zdrowe. zalecil wykonanie badan penatalnych. Po wyjsciu z gabinetu zaczełam plakac, a po powrocie o domu zaczełam odmawiac nowenne. jeszcze przed wykonanie badan prenatalnch okazalo sie ze obrzeku nie ma, mimo to odmawialam nowene do konca. wyniki wyszły kiepskie, nie zdecydowałam się jeednak na amniopuncje. w tym mmencie leze w szptalu a obok mnie moja zdowa corka.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
20.09.19 09:21

Chwała Panu, nieustwaj w modlitwie różańcowej . Bóg ma wielkie Plany wobec Twojej córci skoro od początku zły chciał ją zniszczyć. Ale z Maryją jesteście bezpieczni.
Pozdrawiam i życze obfitego Bożego Błogosławieństwa dla Twojej rodziny

Andrzejowa
Andrzejowa
21.09.19 08:52

Chwała Bogu za to co uczynił wobec Was! 🙂 bardzo cieszą mnie świadectwa o narodzeniu zdrowych dzieci wbrew różnym przeszkodom. Jako lekarz powiem krótko: w dzisiejszych czasach roszczeniowości pacjentek i często pogarszajacego się stan zdrowia populacji wielu lekarzy (zazwyczaj na wyrost) woli uprzedzić o ewentualnych powikłaniach, ryzyku itd.Ma to na celu nie wystraszenie pacjentki i zmobilizowanie jej do modlitwy,nawrócenia ale najzwyczajniej w świecie ma uświadomić potencjalne ryzyko (nawet niewiwlkie) i podjęcie ewentualnie dalszej diagnostyki jeśli coś okaże się nieprawidłowe. Jeśli dziecko urodzi się zdrowe (A tak się dzieje dość często) uznawane to bywa za cud i lekarz nie będzie ciągany… Czytaj więcej »

Gosia
Gosia
21.09.19 09:13
Reply to  Andrzejowa

To prawda, trzeba się modlić za lekarzy… mądrych, rozsądnych… bo o takich trudno we wszystkich specjalizacjach
Bo ręce opadają…

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x