Zacznij z nami nowennę pompejańską przed świętem Królowej Różańca!

Czy wiesz, że jeśli zaczniesz nowennę pompejańską w święto Wniebowzięcia 15 sierpnia, zakończysz ją na święto Królowej Różańca Świętego – 7 października? Te dwie daty spinają wielkie święta Maryjne. Dzieli je dokładnie 54 dni.

Czy dołączysz do TEJ nowenny? Nie wahaj się zbyt długo! 🙂

Część błagalną skończysz 10 września, a nazajutrz, 11 września, zaczniesz część dziękczynną. Czy to odległe terminy? Wcale nie 🙂 – DASZ RADĘ! Zobacz, tysiące ludzi wytrwało w nowennie, choć wielu z nich wcześniej wcale nie modliło się na różańcu! Dlaczego nie miałoby udać się TOBIE?

Módl się ze stroną nowenny.pl

Zapisz się na stronie www.nowenny.pl i otrzymuj codzienne powiadomienia oraz teksty motywacyjne. Zobacz, jakie to proste!

Możesz modlić się też z aplikacją do nowenny pompejańskiej!

Bezpłatne aplikacje „Nowenna pompejańska i różaniec” – gotowa! Pobierz i skorzystaj!

Do dzieła! Nic nie ryzykujesz. Nic nie tracisz!

Mówisz, że nie masz czasu? – Zrezygnuj z czegoś: facebooka, serialu, wiadomości, strony plotkarskiej; wstań chwilę wcześniej, wyjdź na spacer i modlitwę, dni są jeszcze długie! 15 tajemnic różańca z rozważaniami to tylko 65 minut. Wygospodarujesz sobie ten czas, mimo przeciwności, z Bożą pomocą.

A może zachęcisz do nowenny lub modlitwy choćby częścią różańca, jeszcze kogoś w rodzinie? Może zechcesz modlić się z nowenną w internetowym Radiu Różaniec – o różnych porach dnia?

Tak więc nie pytaj: czy, kiedy… Ale JAK! — Zaplanuj dzień i nie wahaj się niepotrzebnie! Taka nowenna przed świętem Królowej Różańca Świętego jest tylko raz w roku.

 

 

 

65
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
53 Wątki komentarzy
12 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
47 Autorzy
KarinagrazynaMałgorzataLucyna ChowaniecKinga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna Jastrzębska
Gość
Joanna Jastrzębska

dziś zaczęłam właśnie, ale myślę,że ten kto jeszcze sie nie modli warto, choć nie ma lekko:)

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Ja dołączam ..jeszcze zastanawiam sie nad intencją . Ale tym razem tą NP planuję odmawiać uroczyście : kwiaty , świeca zapalona i obraz postawiony na stole

Anna
Gość
Anna

Tereso, PIEKNIE!!!!

Maria
Gość
Maria

To cudowne daty dla proszących Maryję poprzez modlitwę różańcową, poprzez NP. Chętnie przyłączyłabym się, ale jestem w trakcie odmawiania NP – 4 części i nie dam rady 8 różańców odmówić. A tyle intencji czeka …. Więc zdecydowałam się odmawiać jedną część i rozpocznę 15 sierpnia. Bóg zrozumie 🙂
Tereso – masz wspaniały pomysł.

łukasz84
Gość
łukasz84

Ja bym nie przerywał. Ta zachęta jest dla osób, które jeszcze się nie zdecydowały na odmawianie.

Maria
Gość
Maria

Łukaszu, ja nie mam zamiaru przerwać tej, którą odmawiam. Odmawiam wszystkie 4 części i tak dokończę. Ale pomyślałam sobie, że oprócz tej, którą odmawiam zacznę 15 sierpnia równolegle odmawiać drugą. Tylko na początku przez 15 dni (bo tyle zostanie mi tej pierwszej, którą odmawiam) będę odmawiać po 1 różańcu drugiej. A jak skończę pierwszą to przejdę w drugiej na 4 różańce. Myślę, że Maryja „przepuści” mi taką wersję 🙂

M.
Gość
M.

Dla mnie to trochę dziwne rozwiązanie… Jak się ma czas można odmawiać i dwie, i trzy nowenny pompejańskie na raz, jak się ma mało czasu, to odmawia się jedną nowennę. Oczywiście, zrobisz jak uważasz, ale nie rozumiem zakładania z góry, że przez jakiś czas w trakcie nowenny pompejańskiej będzie odmawiać się tylko jedną część różańca.
Jak się ma dużo intencji – są też inne modlitwy, np. Nowenna do MB rozwiązującej węzły czy „zwykła” modlitwa dziesiątką różańca codziennie.

BMAJ
Gość
BMAJ

Wazne aby odmawiac NP niewazne kiedy Matka Boza cieszy sie z kazdego odmowionego rozanca .Modlmy sie kochani -warto.Amen

Maria
Gość
Maria

Na pewno warto w każdej chwili. I raczej zaczynając nie zwraca się na to uwagi. Ale …. to tak jak z gośćmi: cieszą zawsze gdy odwiedzają, ale kiedy masz imieniny, urodziny, czy inne ważne dla ciebie święto, to ich obecność ma szczególne znaczenie 🙂

Lilian
Gość
Lilian

Szczęść Boże !

Na pewno dołączę 🙂
Tak już wcześniej zaplanowałam. Choć dopiero co zaczęłam NP 31VII, by zakończyć część błagalną 26VIII w Święto MB Częstochowskiej. Będę odmawiać dwie równocześnie. Mam nadzieję, że wytrwam i pogodzę obie NP.
Modlę się za nas wszystkich…

Z Bogiem !

kajamoda
Gość
kajamoda

Oczywiście przyłączam się do Nowenny, zaczynam 15 sierpnia.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja też chcę zacząć 15 sierpnia, choć mam duże obawy czy dam rade. To będzie moja już 5 NP i w intencji bardzo dla mnie osobiście ważnej. Boję się, czy uda mi się ją odmawiać, bo niedawno wróciłam do pracy, wstaje ok 5.00 rano wracam 16.00-17.00 do tego małe dziecko wymagające stałej uwagi i jeszcze odmawiam Tajemnice Szczęścia. Proszę o modlitwę, choć małą, aby mi się udało z pomocą Matki Bożej jakoś wygospodarować ten czas.

Ewelina
Gość
Ewelina

Dasz radę, nie martw się. Najtrudniej jest podjąć decyzję. Niedawno skończyłam moją pierwszą NP w intencji zdrowia dla mojej matki chrzestnej. Choruje na nowotwór z przerzutami. Tuż po zakończeniu Nowenny ciocia miała badania i nowotwór zatrzymał się. Pierwszy raz są jakieś pozytywne wyniki:). Dziś rozpoczęłam modlitwę za moją córkę. Wiem że dam radę. Najpierw modlę sie siłę i wytrwanie w modlitwie. Wstaję o 4.20 i odmawism pierwszą część. Kolejną odmawiam w pracy a trzecią w ciągu dnia. Czasem w drodze do pracy. Życzę wielu łask płynących z modlitwy.

Anna
Gość
Anna

To będzie moja 3 Nowenna. Zawsze zaczyna w Święto Mojej Najświętszej Mateczki . Bogu Dziękuję za siły i wytrwanie.Matce Bożej za opiekę

Dorota Graf
Gość
Dorota Graf

tak bardzo pragne tym razem dotrwac do konca w modlitwie, zaczynalam juz dwa razy ale po dwoch tygodniach zawsze cos mi przeszkodzilo 🙁 Prosze Cie Matenko pomoz mi tym razem abym dotrwala do konca

Klaudia Kubacka
Gość
Klaudia Kubacka

a powiedzcie mi, co jeżeli np odmawiam wieczorem i zasnę na części olesnej i nie odmówię chwalebnej? to co? w następny dzień mam więcej, czy muszę od początku?

Teresa.A
Gość
Teresa.A

To kochana że nie zasypiasz i lecisz z chwalebną

Adi86
Gość
Adi86

ja tylko dodam, że często odmawiałem np przechodząc na następny dzień do 2h w nocy, czasem musiałem np. chodzić po pokoju bo zasypiałem, na stojąco, raz nawet o 7 rano kończyłem.. ale mimo to dostałem łaskę o którą prosiłem. Więc myśle, ze Maryja rozumie takei trudne sytuacje, widzi naszą walkę i starania i potrafi to docenić.

M.
Gość
M.

Dołączę:) Wahałam się nad rozpoczęciem kilka dni wcześniej, ale zdecydowałam się poczekać do soboty 🙂

Kądziołka
Gość
Kądziołka

Wspaniały pomysł wlaśnie zastanawiałam się kiedy zacząć kolejna nowennę. Zaczynam w sobotę.

anja
Gość
anja

łatwo nie bedzie, ale jak są chci to wierzę ze Matka Boża pomoże 🙂

maga2
Gość
maga2

Ja też zaczynam nowennę, miałam króciutką przerwę ale 15 sierpnia nie,,przepuszczę” 😀
i do dzieła…

Teresa.A
Gość
Teresa.A

To dzis sie zaczyna piekne tornado do Nieba …zło ucieka ha ha ha

Anna
Gość
Anna

Ja tez zaczelam nowenne, na drugiej polkuli, to i tu troche Blogoslawienstwa Maryji przyjdzie.
Z Bogiem!!!

Elżbieta Borek
Gość
Elżbieta Borek

ja już zaczełam od dzisiaj nowennę pompejanską Proszę o modlitwę,
, aby mi się udało z pomocą Matki Bożej

Trąbska Stefania
Gość
Trąbska Stefania

Po,zastanowieniu i ja rozpoczynam…..drugą NP i to na
różańcu z Pompei…te dwie daty łączące wielkie święta
Maryjne są mobilizacją do modlitwy..dziś przecież dzień
cudu.Mam problem z intencją ,tak ich wiele..co wybrać
kończę,bo muszę poprosić Ducha Świętego o pomoc.
Stefania

Anna
Gość
Anna

Rozpoczęłam dziś swoją pierwszą Nowennę – o dar rodzicielstwa, na który tak bardzo czekamy z Mężem.. Maryjo prowadź!

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Wiecie co…jakie jest uczucie boskie odmawiać przy zapalonej świecy , obrazie postawionym i… klęcząc . zabrakło kwiatków , ale po niedzieli kupie. zostało mi tylko jeszcze 53 dni ha ha

Krzysztof Malangiewicz
Gość
Krzysztof Malangiewicz

Dołączam z lekkim niepokojem – czy podołam, ale planowałem dawno a info znalazłem dzisiaj 15 sierpnia, została godzina do 24. To nie przypadek, to znak. Wiem, że będę miał silne wsparcie i także przeszkody. Intencja za Ojczyznę, moją pracę i rodzinę.

Łukasz
Gość
Łukasz

Witajcie moi drodzy!
Nowennę Pompejańską poleciła mi bliska osoba, mam 23 lata i…
zdecydowałem się odmówić – tylko tydzień czasu zastanawiałem się czy dam radę.
Dziś rozpocząłem modlitwę w bardzo ważnej dla siebie intencji – i ku mojej wielkiej radości odmówiłem całość, bez przeszkód !
Mam nadzieję, że dam radę i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny uda mi się coś zmienić w życiu,a bardzo bym chciał.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc wielu łask,
Łukasz.

Adi86
Gość
Adi86

Też jeszcze wciąż myślę o rozpoczęcie odmawiania, ale nie chcę na siłę. Jak zwykle ciężko mi sprecyzować intencję (2 razy już odmawiałem i zawsze miałem z tym problem, ale w końcu się udawało i było ok i też Noweena została wysłuchana). Ciężko mi to ująć w słowa. Więc nie wiem czy dam radę.

Daniel
Gość
Daniel

Wytrwałości życzę Wam wszystkim i sobie 🙂 także zacząłem 15 sierpnia. Dotrwajmy do końca 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Diana G
Gość
Diana G

Też już zaczełam od wczoraj nowennę pompejanską. Serdecznie proszę wszystkich o modlitwę,aby mi się udało z pomocą Matki Bożej. 53 dni to niewiele, damy sobie radę))

Diana Grigorowicz
Gość
Diana Grigorowicz

Ja tez zaczełam nowenne od wczoraj. Proszę serdecznie o modlitwę podczas 53 dni. Z Bogiem!!!

Basia
Gość
Basia

Ja też dołączyłam wczoraj. Piękna jest ta wspólnota modlitwy. I te dwie daty dają siłę do wytrwania. Modlitwa Pompejańska to wielkie zwycięstwo Maryi w naszym życiu. Modlę się za córkę , bo jest w czasie buntu wiary, a ma dopiero 15 lat. Myśląc, że tyle osób trwa na modlitwie zawsze jest raźniej.:) Niech Dobry Bóg da nam wszystkim przez wstawiennictwo Najświętszej Mari Panny łaskę wytrwałości. Pozdrawiam wszystkich.

Iwona
Gość
Iwona

Szczęść Boże ja także dołączyłam 15 .08,to bardzo wyjątkowa i piękna nowenna .Modlę się nią po raz drugi i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam wszystkich

Agnieszka P
Gość
Agnieszka P

Szczęść Boże Ja też zaczęlam nowennę pompejańską 15 sierpnia To moja trzecia nowenna, myślę również o wstąpieniu do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. Pozdrawiam wszystkich Z Bogiem.

Eliszka82
Gość
Eliszka82

A ja przez cale dwa lata zbierałam się do odmówienia nowenny, aż w końcu po dwóch latach odmówiłam już jedną, a 25 lipca zaczęłam drugą i kończę 16 września, a przy okazji namówiłam inną osobę do jej odmawiania w bardzo ważnej intencji dotyczącej życia osobistego tej osoby. Tak więc modlimy się oboje w tej samej intencji.

Eliszka82
Gość
Eliszka82

No, a ja odmawiam już drugą nowennę. Dwa lata się zbierałam do niej i nie mogłam…Aż tu bęc, poznałam kogoś i oboje się modlimy:)

grazyna
Gość
grazyna

Odmowilam już trzy nowenny teraz chce zacząć we wrześniu
czy mogę w obojętnie wjaki dzień czy czekac do jakiegoś swieta

Teresa.A
Gość
Teresa.A

możesz w każdej chwili

Krzysiek
Gość
Krzysiek

odmawiam Nowennę od 15 sierpnia, dziś w pracy obniżyli mi drastycznie stawkę na umowie. Ale mimo to trwam w modlitwie.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Krzysiek nie przejmuj się , dołóż jeszcze Psalm 23 Pan jest moim pasterzem , nie brak mi niczego…

Marek
Gość
Marek

Świetny pomysł ja 17 kończę drugą nowennę ale zacznę 15 trzecią w intencji Matki Bożej, przez tylko 2 dni odmówię 2nowenny. Mam nadzieję że dam radę. Niech wszystkim modlącym się na różańcu Bóg Błogosławi

Bernadeta
Gość
Bernadeta

Ja odmawiam 6 Nowenne ,15 dzień dzisiaj. Pięć w intencji mojego małżeństwa i męża. A dzisiaj rozpocznę za dusze w czyśccu. Mam nadzieję że dam radę dwie na raz.

magdalena
Gość
magdalena

Jak co roku, również i dziś rozpoczynam NP. Kilka lat temu przez , chyba,przez trzy czy cztery dni odmawiałam trzy nowenny, bo mi się pokryły. Dałam radę! 🙂

Maria
Gość
Maria

Dzięki temu, że ten wątek został wyciągnięty to i ja rozpoczęłam. Gdybym tu nie zajrzała to nie podjęłabym się. Ale daty, trzeba przyznać, są bardzo motywujące. W trakcie modlitwy ogarnęło mnie przeczucie, że Bóg mnie wysłucha. Modlę się w intencji moich dzieci 🙂 Bogu niech będzie chwała!

Wierząca
Gość
Wierząca

Szczęść Boże !

I ja rozpoczęłam wczoraj kolejną NP.
Jedną dziesiątkę różańca odmawiam w intencji nas wszystkich, modlących się NP…

Z Bogiem !

TERESA
Gość
TERESA

Ja też rozpoczęłam wczoraj nowennę i przez 6 dni będę omawiała dwie ale dam radę.

Lucyna
Gość
Lucyna

Ja również zaczęłam wczoraj chyba jedenastą nowennę . Jest to wyjątkowy czas na rozpoczęcie nowenny ,niech Maryja ma nas wszystkich w opiece .

E.D.
Gość
E.D.

Ja kończę tego dnia swoją 3 NP i rozpoczynam właśnie 4, za Duszyczki w czyśćcu cierpiące!!! Z Bogiem!!!

magdalena
Gość
magdalena

Ja standardowo zaczynam 🙂 intencja – za nawrócenie grzeszników. Pan Powiedział do Alicji Lenczewskiej -,,proś o wiele…” więc proszę za wszystkich, nie tylko za swoimi grzesznikami 🙂

Patrycja
Gość
Patrycja

Odmawiam już Nowennę w intencji mojego małżeństwa.Boję się czy podołam odmawiając dwie jednocześnie. Jednak ostatni dzień części bolesnej wypadnie 10 września.W naszą rocznicę ślubu.To nie jest przypadek.Wiem,że będę modlić się w intencji mojego męża.

Genowefa
Gość
Genowefa

Proszę odpowiedzcie mi czy muszę zacząć Nowennę koniecznie w któreś ze Świąt M.B,bo rozpoczęłam dzisiaj i nie wiem czy będzie ważna,bo każdy z Was zaczyna w któreś ze świąt M.B.Bardzo serdecznie proszę o odpowiedż,z Panem Bogiem i Matką Bożą.

Urszula
Gość
Urszula

Jestem w trakcie modlitwy Nowenny Pompejanskiej. Kończę 27 sierpnia. Zacznę 15 sierpnia drugą, nie wiem czy podołam. Intencja ważna. Myślę że warto spróbować. Z Maryją, przez Maryję.

ANia
Gość
ANia

Muszę zacząć ta nowennę teraz proszę Was kochani o jedna zdrowas Mario abym nie przerwała i wytrwala muszę wytrwać. Za namowa i znakiem NMP wracam z rodzina w tym miesiącu do kraju. Dostałam wyraźny znak by to zrobić wiec jestem Jej posłuszna i idę za ta rada. Nie wiem jeszcze jaka będzie moja intencja. Będę się dzisiaj o nią modlić by dostać światło.

Niech Was Bóg błogosławi

Ania

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja bardzo dobrze sie czuje kiedy odmawjam ja czasem nawet tesknie

Kinga
Gość
Kinga

Chyba muszę przerwać obecną Nowennę…
Poprzednią odmówiła i szło mi gładko. Teraz nie daje rady. Chyba zacznę w Imieniny, tj. 24.07.albo właśnie 15.08.
☹️Rozczarowalam Matkę Maryję…

Lucyna Chowaniec
Użytkownik
Lucyna Chowaniec

Zaczelam wlasnie wczoraj nastepnq nowenne Polecam wszystkim