Zacznij z nami nowennę pompejańską przed świętem Królowej Różańca!

Czy wiesz, że jeśli zaczniesz nowennę pompejańską w święto Wniebowzięcia 15 sierpnia, zakończysz ją na święto Królowej Różańca Świętego – 7 października? Te dwie daty spinają wielkie święta Maryjne. Dzieli je dokładnie 54 dni.

Czy dołączysz do TEJ nowenny? Nie wahaj się zbyt długo! 🙂

Część błagalną skończysz 10 września, a nazajutrz, 11 września, zaczniesz część dziękczynną. Czy to odległe terminy? Wcale nie 🙂 – DASZ RADĘ! Zobacz, tysiące ludzi wytrwało w nowennie, choć wielu z nich wcześniej wcale nie modliło się na różańcu! Dlaczego nie miałoby udać się TOBIE?

Módl się ze stroną nowenny.pl

Zapisz się na stronie www.nowenny.pl i otrzymuj codzienne powiadomienia oraz teksty motywacyjne. Zobacz, jakie to proste!

Możesz modlić się też z aplikacją do nowenny pompejańskiej!

Bezpłatne aplikacje „Nowenna pompejańska i różaniec” – gotowa! Pobierz i skorzystaj!

Do dzieła! Nic nie ryzykujesz. Nic nie tracisz!

Mówisz, że nie masz czasu? – Zrezygnuj z czegoś: facebooka, serialu, wiadomości, strony plotkarskiej; wstań chwilę wcześniej, wyjdź na spacer i modlitwę, dni są jeszcze długie! 15 tajemnic różańca z rozważaniami to tylko 65 minut. Wygospodarujesz sobie ten czas, mimo przeciwności, z Bożą pomocą.

A może zachęcisz do nowenny lub modlitwy choćby częścią różańca, jeszcze kogoś w rodzinie? Może zechcesz modlić się z nowenną w internetowym Radiu Różaniec – o różnych porach dnia?

Tak więc nie pytaj: czy, kiedy… Ale JAK! — Zaplanuj dzień i nie wahaj się niepotrzebnie! Taka nowenna przed świętem Królowej Różańca Świętego jest tylko raz w roku.

 

 

 

  • zachecona przez tylu ludzi tez sie zapisalam ,M,Boska dopomoz wytrwac w modlitwie ,to bedzie chyba 15-ta

  • Niesamowite. Nie wiedzialam ze te wielkie uroczystosci dzieli 54 dni. Maryja to wszystko zaplanowala 🙂 🙂

  • Odmawialam rozaniec pompejanski wiele razy, oczywiscie w roznych intencjach.Zachecam wszystkich do tej pieknej nowenny. Nie mniej jednak musze przyznac, ze wczesniej odmawialam nowenne w drodze do pracy, raz na siedzaco, czasami na kleczaco.Ostatnio zakonczylam nowenne pompejanska w intencji mojego syna. Przed rozpoczeciem rozanca czulam przynaglenie, ze mimo wszystko powinnam odmawiac ta nowenne na kleczaco.Zaczelam sie wacha, ze nie dam rady. Mieszkam w Stanach, duzo czasu tracimy na dojazdy do pracy, sklepu itd.Sprobowalam.Odmowilam nowenne pompejanska na kolanach.Doszlo do mnie, ze te trudne intencje , ktore zawierzamy Matce Bozej w tej nownnie wymagaja rowniez naszej ofiary nie tylko modlitwy.Polecam, sprobujcie , naprawde warto.W dzisiejszych czasach trzeba zgiac kolana do kazdej modlitwy.15 sierpnia zaczynam kolejna nowenne, na kolanach.Nie potrafie juz inaczej.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    Rozdajemy obrazki

    z nowenną pompejańską