Sylwia: Strumień małych i dużych cudów

Świadectwo piszę pierwszy raz, sama żałuję że tak długo to trwało, ale ni mogłam się z tym zebrać. Jakoś szczególnie nie mam daru do pisania i pewnie dlatego. Chociaż muszę przyznać, że zawsze spędzało mi to sen z powiek. W rzeczywistości świadectwa innych ludzi czytałam z ciekawością i to one były moim mentorem, a zarazem wiarą, że jeśli wierzymy i modlimy się to zawsze jest nadzieja na lepsze jutro, a do tego że za wstawiennictwem Matki Bożej, dla Boga nie ma sytuacji bez wyjścia, nie istnieje nie możliwe.
Zatem w swoim życiu odmówiłam trzy nowenny, każda z nich była w innej intencji. Na nowennę pompejańską natknęłam się w internecie na stronie czytałam listy innych osób, wcześniej nigdy o niej nie słyszałam. Dziękuję Bogu, że jest taka strona że coraz więcej ludzi czyta i odmawia tą piękną ale niełatwą modlitwę. U mnie z odmawianiem, muszę przyznać łatwo nie było, ale warto było. Bo mogę szczerzę przyznać, że czuję opiekę Matki Bożej nad swoją rodziną, chociaż moje życie też do kolorowych nie należy. Powiem tak, co do konkretnych intencji to jedne się spełniły, inne nabrały innej postaci. Nie do końca jakiej oczekiwałam. Ale mogę powiedzieć, że spłynęło na mnie wiele innych łask, za które Bogu będę wdzięczna do końca życia.
Każdemu polecam z całego serca bo Matka Boża zawsze pomoże, nie zawsze tak jak my tego chcemy. Ale napewno nas w potrzebie nie zostawi. Dlatego kiedy macie problem, chwytajcie za różaniec i módlcie się. A z góry pomoc zawsze przyjdzie nie zawsze taka jakiej my oczekujemy ale przyjdzie i to pewne!.
Jestem zdrowa, moja rodzina też, kiedy mam problem modlę się, nie zawsze już nowenną, chociaż chciałabym bardzo (narazie mam małe dziecko i brakuje mi czasu może kiedyś jeszcze mi się uda, mam taką nadzieję!) Ale mam różaniec i On jest bronią w tych naszych krzyżach, niekiedy ciężkich sytuacjach życiowych i trudnych czasach.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o