Sylwia: Codziennie odmawiać różaniec…

Nowenna….modlitwa nie do przejścia, jeszcze cztery lata temu nie wiedziałam jak odmawia się różaniec, że są tajemnice…
Moja edukacja katolicka zakończyła się na podstawówce, a moje życiowe decyzje doprowadziły mnie do czarnej odchłani, w której to zaczęłam wołać Pana Boga na pomoc i pomógł. Wyłowił mnie z mojego bagna, z mojej nicości, postawił mi na drodze ludzi zakochanych w Jezusie Chrystusie, postawił mi na drodze księdza, który pokazał mi Kim na prawdę jest JEZUS. Był moim spowiednikiem przez dwa lata. Niestety został oddelegowany W zupełnie odległe rejony świata…
Wtedy postanowiłam, że odmówię Nowennę Pompejańską w Księdza intencji (2018r) , właściwie nie wiem czy to była moja decyzja, ufam, że to Duch Święty pomógł mi podjąć to wyzwanie i przeprowadził mnie przez 54 dni MOJEJ PIERWSZEJ Nowenny.
Teraz odmawiam czwartą nowennę i nie będę tutaj opowiadać czy spełniły się moje prośby, bo nie o to mi chodzi, ale jest coś ważniejszego, dzięki nowennie poznaję lepiej siebie, Słowo Boże i odczuwam niesamowicie bliską obecność Boga w moim życiu. Podczas odmawiania różańca miewam rozproszenia, z którymi walczę, widzę siebie, moje słabości i czuję, że moja wiara oraz zaufanie do Pana Jezusa wciąż jest mocniejsza i cały czas wzrasta.
Przez te cztery lata Pan Jezus zupełnie mnie odmienił i teraz moje relacje z moją rodziną są naprawdę dobre, życie jest spokojniejsze, bo nie gonię za dobrem tego świata za wszelką cenę. Teraz zależy mi, aby jak najlepiej się da, wzorować się na Maryi, Panience Przenajświętszej, jako kobiecie, żonie i matce. Maryja jest wzorem wszelkich cnót, których nie pielęgnowałam przez większość mojego życia.
Lepiej późno niż później….. 🙂
Chwała Panu!

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gabriela
Gabriela
12.08.19 15:53

Super świadectwo! Rzeczywiście modląc się nowenną, okazuje się że Maryja sama wie najlepiej, co jest najważniejsze i KTO jest najważniejszy. Łaski które otrzymujemy bardzo się różnią od tych, które przestawiamy w prośbie. To ma szczególnie miejsce w naszych problemach natury duchowej. Te problemy muszą być najpierw rozwiązane, aby móc otrzymać to, co w naszych oczach wydaje się ważne.

Ela
Ela
13.08.19 09:26

Chwała Panu niech jego miłosierdzie trwa na wieki

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x