Michał: Mateczka zawsze słucha

,,wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną..,, Nasza Mama zawsze nas słucha proszę uwierzcie w to. Odmówiłem nie dawno pompejanke w intencji zaliczenia sesji i co? jako nie liczny z całego roku nie mam żadnej poprawki we wrześniu. Bałem się każdego egzaminu bo nie radziłem sobie z większością przedmiotów.miałem sporo egzaminów w tym ustny.wszystkie pozaliczane pozytywnie.Kiedyś odmawiałem pompejanke w intencji znalezienia dziewczyny i co? w zeszłym roku oświadczyłem się u stóp Pani Jasnogórskiej a w tym roku bierzemy ślub.Mam cudowna,wierzącą narzeczoną.Razem się modlimy i często w miarę możliwości jesteśmy na Jasnej górze.
Módlcie się proszę ta modlitwą każdego dnia,nie dajcie się zwieść temu złemu że to trzy różańce i prawie godzina czasu.Można modlić się wszędzie bo Bóg jest wszędzie.dajcie z siebie te ,,parę,, Zdrowaś Maryjo a zobaczycie jak Nasza Mateńka obsypie Was łaskami i obdarzy jeszcze większą ilością niż się modliliście.Uwierzcie w tą modlitwę.

Nowenna do św. Rity

13 lipca - 21 lipca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Netka
Netka
03.08.19 22:44

Michale, wspaniałe świadectwo! Ogromny szacunek za „pobożność”, za rozumienie Maryi, za wiarę…
Ja tyle modlę się za swojego nie wiem czy jeszcze chłopaka, błagam o nawrócenie i przemianę serca, ale on ogłuchł i oślepł. Widzi tylko pracę.
Próbowałam przyprowadzić go do Jezusa i Mateńki, ale zieje żywym ogniem. Brakuje mi już sił do walki.
Życzę Tobie i Twojej narzeczonej byście nigdy nie oddalili się od Boga, a z pewnością nie oddalicie się od siebie!

Małgorzata
Małgorzata
04.08.19 07:27
Reply to  Netka

A może lepiej modlić się o kogoś wartościowego i wierzącego?

Netka
Netka
04.08.19 10:10
Reply to  Małgorzata

Jak przekreślić 10 lat, marzenia o dzieciach i rodzinie? Na drodze stały pieniądze z powodu braku stałej pracy, ciągłych umów na kilkanaście mcy. Zgubiłam się w tym i jak ‚kurtyna opadła’ on wdepnął w to samo tak głęboko jak tylko można.
On był cudownym człowiekiem, czułym, troskliwym, ciepłym a potem szatan wszedł w Jego życie. Dosłownie.

Małgorzata
Małgorzata
04.08.19 13:49
Reply to  Netka

Wybór należy do Ciebie.Nie jesteś Zbawicielem i nic na siłę nie zrobisz.Jak piszesz sama,był cudownym człowiekiem itd.Ale nie jest.Nie chciałabym z kimś takim spędzać życia.Pan Bóg nie oczekuje od nas cierpiętnictwa.Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Tamara
Tamara
05.08.19 21:49

Świetny wspanialy czlowiek ja właśnie kończę te modlitwę i nic jeszcze nie nastąpiło w moim życiu poza miłością do samej Matki nie wiem co będzie dalej.Ucze Cię ufać!.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Dewocjonalia

i książki 

związane

ze św. Ritą!