Michał: Mateczka zawsze słucha

,,wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną..,, Nasza Mama zawsze nas słucha proszę uwierzcie w to. Odmówiłem nie dawno pompejanke w intencji zaliczenia sesji i co? jako nie liczny z całego roku nie mam żadnej poprawki we wrześniu. Bałem się każdego egzaminu bo nie radziłem sobie z większością przedmiotów.miałem sporo egzaminów w tym ustny.wszystkie pozaliczane pozytywnie.Kiedyś odmawiałem pompejanke w intencji znalezienia dziewczyny i co? w zeszłym roku oświadczyłem się u stóp Pani Jasnogórskiej a w tym roku bierzemy ślub.Mam cudowna,wierzącą narzeczoną.Razem się modlimy i często w miarę możliwości jesteśmy na Jasnej górze.
Módlcie się proszę ta modlitwą każdego dnia,nie dajcie się zwieść temu złemu że to trzy różańce i prawie godzina czasu.Można modlić się wszędzie bo Bóg jest wszędzie.dajcie z siebie te ,,parę,, Zdrowaś Maryjo a zobaczycie jak Nasza Mateńka obsypie Was łaskami i obdarzy jeszcze większą ilością niż się modliliście.Uwierzcie w tą modlitwę.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
TamaraMałgorzataNetka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Netka
Gość
Netka

Michale, wspaniałe świadectwo! Ogromny szacunek za „pobożność”, za rozumienie Maryi, za wiarę…
Ja tyle modlę się za swojego nie wiem czy jeszcze chłopaka, błagam o nawrócenie i przemianę serca, ale on ogłuchł i oślepł. Widzi tylko pracę.
Próbowałam przyprowadzić go do Jezusa i Mateńki, ale zieje żywym ogniem. Brakuje mi już sił do walki.
Życzę Tobie i Twojej narzeczonej byście nigdy nie oddalili się od Boga, a z pewnością nie oddalicie się od siebie!

Małgorzata
Gość
Małgorzata

A może lepiej modlić się o kogoś wartościowego i wierzącego?

Netka
Gość
Netka

Jak przekreślić 10 lat, marzenia o dzieciach i rodzinie? Na drodze stały pieniądze z powodu braku stałej pracy, ciągłych umów na kilkanaście mcy. Zgubiłam się w tym i jak ‚kurtyna opadła’ on wdepnął w to samo tak głęboko jak tylko można.
On był cudownym człowiekiem, czułym, troskliwym, ciepłym a potem szatan wszedł w Jego życie. Dosłownie.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Wybór należy do Ciebie.Nie jesteś Zbawicielem i nic na siłę nie zrobisz.Jak piszesz sama,był cudownym człowiekiem itd.Ale nie jest.Nie chciałabym z kimś takim spędzać życia.Pan Bóg nie oczekuje od nas cierpiętnictwa.Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Tamara
Gość
Tamara

Świetny wspanialy czlowiek ja właśnie kończę te modlitwę i nic jeszcze nie nastąpiło w moim życiu poza miłością do samej Matki nie wiem co będzie dalej.Ucze Cię ufać!.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ