Maria: Moje świadectwo otrzymania łaski

Dnia 8 maja 2019 w Święto Matki Bożej Pompejańskiej rozpoczęłam nowennę pompejańską w intencji o zdrowie syna moich sąsiadów. Tego dnia sąsiadka z płaczem powiedziała mi, że jej 25 letni syn ma guza mózgu. Sprawa była bardzo poważna. Duży guz mózgu, wielogodzinna operacja, mogą być powikłania, przeżuty, syn może być sparaliżowany! Modliło się dużo ludzi, były odprawiane Msze Święte w intencji o zdrowie chorego. Operacja usunięcia guza mózgu trwała 8 godzin. Po operacji, po 10 dniach syn został wypisany do domu w dobrym stanie zdrowia. Po powrocie do domu czuł przez kilka dni zapach fiołków wokół swojej osoby. To dobry znak od Boga, że nasze modlitwy zostaną wysłuchane. To Święty Ojciec Pio wysłannik niebios rozsiewał zapach fiołków wokół chorego! Wynik badania histopatologicznego: guz łagodny. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z całego serca, po stokroć dziękuję. W czasie odmawiania nowenny pompejańskiej zachorowałam, ale modliłam się do Matki Bożej aby dała mi siłę, abym mogła dokończyć nowennę. Było mi ciężko, ale nowennę dokończyłam! Z tą łaskę też bardzo dziękuję! Dla syna sąsiadów przed chorobą najważniejszy był komputer. Przez chorobę, przez modlitwę otrzymał łaskę przemiany duchowej. Teraz dla niego najważniejsza jest codzienna Msza Swięta i Eucharystia, oraz modlitwa. W czasie choroby syna sąsiadów na każdym kroku czuć było pomoc z niebios. Szybka operacja, wizyty u onkologów, konsultacje odbywały się w krótkich terminach, bez przeszkód. Chemia nie potrzebna! Dziękuję CI Dziewico Różańca Świętego z Pompejów. Bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża!

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
zielonaWaldemarAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo….

Waldemar
Gość
Waldemar

Te cudowne uzdrowienie są dziełem MatkiBozej Pompejanskiej. To dzięki niej i wielka wiara w jej moc wyblagania u Boga Ojca cudownych uzdrowien świadczą o tym kto jej zawierzy będzie wysłuchaniu.

zielona
Gość
zielona

Fajnie że wszystko dobrze się skończyło. Dziękuję Ci Matko.