Katarzyna: Studia syna

Muszę podzielić się ze wszystkimi swoimi przeżyciami i emocjami. Bardzo potrzebuję wsparcia nie tylko Matki Najświętszej,ale też innych ludzi. Jestem mamą tegorocznego maturzysty. Czwarta już Nowennę poświęciłam ,,o jak najlepsze zdanie przez niego matury i dostanie się na wymarzone studia”. Pragnął studiować informatykę na UMCS w Lublinie.
Prosiłam pokornie Maryję o wspomniane łaski. Wierzyłam i ufałam, że Mateńka nie opuści mnie w potrzebie. Modliłam się też o siłę wiary, by nie obrazić Maryi zwątpieniem, choć czasem nie było łatwo. Niestety, okazało się, że syn bardzo słabo zdał egzamin z języka polskiego i bardzo słabo z rozszerzonej matematyki. 4 lipca okazało się, że część mojej intencji się nie spełniła. Wierzyłam bardzo, że spełni się druga. Jadnak dziś okazało się ,że syn nie dostał się na wymarzone studia. Jest nam bardzo smutno, nie wiem co mamy robić. Modlę się do Maryi o siłę, nadzieję i wiarę. Nie wiem czym uraziłam Maryję, że nie zechciała spełnić mojej prośby, nie chciałam Jej urazić niczym. Proszę też Boga Ojca w Trójcy jedynego o pokorę w znoszeniu Jego woli, ale jest to po ludzku bardzo trudne. Druga rekrutacja w poniedziałek 22.07. Może Maryja wtedy zechce mi pomóc… Tak bardzo się o to modlę. Proszę o wsparcie duchowe i modlitwę.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Estera Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Estera
Gość
Estera

Nie poddawaj się nawet w takiej chwili. My nie wiemy dlaczego stało się jak się stało, ale Bóg wie. I nie poddawaj w wątpliwość miłości Maryji, czytaj orędzia dzienniczki świętych, czasem tam jest słowo też dla nas jak np w dzienniczku Alicji Lenczewskiej zobaczyłam gdzie zły wpierał mi niestety skutecznie pewne kłamstwa by mnie zdołować. Módl się dalej za syna, odmawiaj różaniec i rośnij w wierze, cokolwiek by się nie działo pamiętaj że każdy dzien to walka a jeśli sprawy nie idą po naszej myśli nie oznacza to przegranej.