Justyna Marta: Dużo zawdzięczam Maryi

Dziękuję Maryi za każdą wysłuchaną modlitwę a w szczególności za dar macierzyństwa, o który ją gorąco prosiłam. Pisałam już kilka świadectw wysłuchanych po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Dużo zawdzięczam cudownej Kecharitomene. W maju tego roku urodziłam zdrowego synka którego wymodliłam Nowenną Pompejańską. To szczęście moje i męża, nasz skarb. Z pomocą Maryi i różańca pokonałam wiele trudności. Dużo zmieniłam w swoim życiu za przyczyną Królowej Różańca Świętego, która była mi latarnią w ciemności i moją otuchą w trudnych chwilach.
Intencje powierzone Maryi są w najlepszych rękach. To najlepsze co możemy zrobić jeśli chcemy aby zmieniło się to co po ludzku niemożliwe i zmienić swoje życie. Odmawiając różaniec rzeczywistość staje się bardziej czytelna. Wchodzimy na właściwą drogę, spotykamy właściwych ludzi, w ręce wpadają nam właściwe książki i treści. Miłość Maryi topi lód naszej obojętności i dodaje odwagi w trudach. Wszystko jest ukazane w świetle prawdy -dobro jest dobrem, zło złem. Łuski spadają z oczu, nierzadko wpadamy na rozwiązania trudnych problemów. Rozważając tajemnice różańca Maryja zbliża nas do Boga i podpowiada jak żyć lepiej. Lepiej nie znaczy wygodnie. Jeśli ktoś myśli, że nowenna Pompejańska to koncert życzeń albo magia to się myli. To modlitwa wymagająca i zmieniająca nas. Myślę, że dlatego sięgają po nią ludzie zdesperowani, nie wiedzący co dalej. Wtedy Maryja otacza ich płaszczem swojej opieki. Dla chwili z Maryją, za bliskość z Nią kilkakrotnie odmówiłam nowenny w intencjach potrzebujących osób. Bo być przy niej to niebo.
Maryjo dziękuję. Maryjo módl się za nami grzesznymi, prowadź nas w każdej chwili, nie daj zabłądzić obdarz łaską wiary, nadziei i miłości. I strzeż Polski z jej rodzinami, wartościami i wiarą.


Nasze intencje modlitewne:

 

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MonikaAgnieszkaAnastazjaKingaMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Bardzo piękne świadectwo
Dziękuję

Marta
Gość
Marta

Przepięknie napisane i dokładnie tak samo czuje *

Kinga
Gość
Kinga

Nie wiem o czym mówimy.mam 2 DZIECI nie odmawuslam żadnych nowenn.cudu nie było.jak ludzie są zdrowi do posiadania DZIECI to sadzieci Z reguły więc nie wiem co ż to za cuda PANI widzi wyolbrxymia PANI wyobraźnię

Agnieszka
Gość
Agnieszka

To co dla jednych nie jest niczym nadzwyczajnym dla innych jest cudem

Anastazja
Gość
Anastazja

Również otrzymałam wiele łask dzięki Nowenna Pompejańskiej. Nowenna jest moją drugą szczególną modlitwą, pierwszą, przez którą zaczęłam prosić Jezusa o pomoc, była Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dostałam książeczkę z tą cudowną modlitwą od mojej mamy, gdy syn urodził się z wadą serca. Byłam niewierząca, ale nie było już innego ratunku dla mojego dziecka, więc się modliłam, Nowennę odmówiłam 4 razy(po 9 dni),bez spowiedzi na koniec Nowenny. Prosiłam też Archanioła Rafała o uzdrowienie. Lekarz kardiolog prowadzący moje dziecko, na ostatnim już wtedy badaniu zauważywszy, że po wadze serca nie ma już śladu stwierdził”to niemożliwe z medycznego punktu widzenia, to chyba wymodlone”.… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Pieknie. Dziekuje za Twoje swiadectwo