Jolanta: Modlitwa o mojego syna

Jestem matką 19 latka.Zawsze się doskonale rozumieliśmy,ale przyszedł u niego okres imprez ,alkoholu,używek. Nasze relacje się b. zmieniały i to w coraz gorzej. Byłam bezradna.Zadawalam sobie coraz częściej pytanie .Gdzie popełniłam błąd? Czułam razem z mężem, że jest to nasza porazka w jego wychowaniu.Przyszedl czas matury.Zauwazylam ,że z synem jest coraz gorszy kontem.On zamiast przygotowywać się wracał do domu coraz częściej w stanie nietrzeźwym.Bylam zrozpaczona.Poszedl nawet na spotkanie z panią psycholog.Szukałam pomocy wszędzie, ale to nic nie dało.Kiedys w rozmowie z moimi bliskimi wspominaliśmy nowennę pompejską.Od tej rozmowy minęło trochę czasu.Siedząc pewnego dnia w domu pomyślałam,że zacznę odmawiać nowennę w intencji mojego syna.Prosilam mateńke,aby mój syn zdał maturę i ogólnie o jego wejście na lepszą drogę życia.Prosilam o łaskę nawrócenia dla niego.Czesto płakałam, ale przy odmawianiu nowenny czułam się spokojna wewnętrznie.Wczoraj skończyłam odmawiać nowennę. Mój Syn zdał maturę, dostał się na studia.Nssz kontakt jest coraz lepszy.Będę prosić jeszcze cały czas o łaskę nawrócenia.Wiem i czuje to ,że Matuchna wysłuchała moich próśb. Dziękuję Ci Matko.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
28.08.19 08:53

Czy wy też tak macie, że w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej szatan was atakuje we snie, straszy, że poniesiecie konsekwencje jakiś wcześniejszych zachowań? Pytam, bo odmawiam ta nowennę, dziś 10 dzień i szatan straszy mnie we śnie o jakiś niezapłaconych kredytach, choć nigdy żadnego nie brałam, dowodu strzege jak oka w głowie i że zanim dostanę to o co proszę, muszę być ukarana, rodzice mnie znienawidzą, wyrzuca z domu i będę nikim?

Jazz
Jazz
28.08.19 09:10
Reply to  Kasia

Zachęcam do codziennej modlitwy do św. Michała Archanioła „Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce…”. Nie skupiaj się na podszeptach i nie ustawaj w Nowennie.

Kasia
Kasia
28.08.19 09:12
Reply to  Jazz

Jazz, odmawiam to codziennie. Ponadto w moim pokoju myszy zrobiły sobie gniazdo, co jest naprawdę przerażające, bo nigdy do czegoś takiego nie doszło, a ja myszy panicznie się boje. Czyli intencje o ciążę dla przyjaciółki musiałam wybrać naprawdę skuteczną…

Brygida
Brygida
28.08.19 09:26
Reply to  Kasia

Kasiu, niefortunne zdarzenia przytrafiają się każdemu, nie przywiązywałabym wagi aż tak bardzo do nich ani nie łączyłabym ich z działaniem złego ducha.

Kasia
Kasia
28.08.19 09:33
Reply to  Brygida

Wiesz, ja na tym forum czytam, że odmawiający Nowennę przechodzili swojego rodzaju przeciwności w trakcie odmawiania różańca, dlatego tak się nakręcam. W zeszłym roku szatan „odwiedził” mnie we śnie i powiedział, że mój tata zginie w wypadku, jak nie przestanę się modlić. Prosiłam Boga, żeby mój tata (wypadał ten dzień akurat w 12 listopada, niby ten ustawowo dzień wolny, że mój tata musiał iść do pracy) nie szedł do tej pracy, wszyscy w domu, a mój tata do pracy (nie wykonywuje zawodu, który w tym dniu miał obowiązek iść do pracy. To prywatna firma, która na swój sposób złamała prawa… Czytaj więcej »

Jazz
Jazz
28.08.19 09:28
Reply to  Kasia

Ważne, by nie dać się przestraszyć i być ostrożnym w ocenie. Wiadomo, że nie wszystkie niepokojące zdarzenia w naszym życiu podczas odmawiania NP są sprawką demonów, ale one działają w sposób, żebyś tak myślała. Jezus zwyciężył i gdy Mu ufamy, nic nam nie grozi. Pomodlę się za Ciebie pośród intencji Rodziny Michalickiej.
Warto konsultować też takie wątpliwości z jakimś duchownym.

Kasia
Kasia
28.08.19 09:36
Reply to  Jazz

Jazz, dziękuję za modlitwę.

Wojtek tradycyjny
Wojtek tradycyjny
28.08.19 10:13
Reply to  Kasia

Nie, nie atakuje. Nic złego się nie dzieje.

Kasia
Kasia
28.08.19 16:33

A i jeszcze mam jedno pytanie. Za 2 tygodnie mam znów stawić się w Urzędzie Pracy, co nie raz w modlitwie przyznałam, że jest to dla mnie upokarzające. Ilekroć tam idę, panie za biurkiem dają mi do zrozumienia, że im przeszkadzam, że czemu nie znalazłam sobie do tej pory pracy (gdybym miała po swojej stronie świadków i zapisane dowody, to z byłym pracodawca już dawno poszłabym do sądu, a tak jestem na przegranej pozycji). Ja wiem, że to zbyt dużo jest ode mnie wymagane i czego ja chcę, ale jak poprosić Maryję o pracę, żeby przestać tam chodzić do tego… Czytaj więcej »

Magdalena
Magdalena
28.08.19 17:13
Reply to  Kasia

Ja odmówiłam nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa w tej intencji i w 3 dniu zostałam wysłuchana. Odmówiłam też nowennę do św. Josemarii i odmawiam Triduum do św. Józefa. Ja też nie chciałam wyjeżdżać ze swojej miejscowości, bo dobrze mi tu, gdzie mieszkam i w końcu znalazłam pracę w swoim regionie. Tobie też się uda.

Katarzyna
Katarzyna
29.08.19 04:34
Reply to  Magdalena

Magdo, cieszę się i gratuluję. Życzę Ci też wielu łask bożych i opieki Matki Najświętszej, aby wszystko już od teraz pozostało dobrze 🙂

Kasiu, idź do szczerej spowiedzi, zaufaj tylko Bogu, i Maryji i myśl o Nich, a nie zaręczam samej siebie. Myślę, że masz jakiś spadek poczucia własnej wartości i na razie wszystko jest czarne, a nie białe. Ale to się zmieni, tylko Ty myśl codziennie Jezu Ty się tym zajmij. A resztę zostaw Jemu.

Jazz
Jazz
29.08.19 07:25
Reply to  Magdalena

Czyli wszystko z pracą się udało? Niech Matka Boża ma Cię w swojej opiece.

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA