Joanna: Maryja słucha i działa

Kończę moją 5 Nowennę. Modlę się o uzdrowienie mojego Syna. Wcześniejsze były o nawrócenie Syna i o trwałość jego małżeństwa i w innych jeszcze intencjach. Dwie Nowenny zostały wysłuchane przez Maryję. Syn po kilkunastu latach przystąpił do spowiedzi generalnej i komuni świętej. Zięć znalazl dobrą pracę która daje mu satysfakcje i czuje sie w niej doceniony. Dziękuję Ci Matko że mnie wysluchalas. Wierzę że pozostałe. intencje też zostaną wysłuchane w odpowiednim czasie. Modlę się Nowenną bo ona daje mi siłę i nadzieję. Maryja wie czego potrzebujemy. Słyszy o co prosimy i działa… Dziękuję Maryjo że słyszysz moje wołanie. Ze widzisz moje cierpienie. Dziękuję że jesteś i czuwasz. Módlcie się Nowenną Pompejanską a doświadczycie cudów i wielu łask.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Gabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Nic dodać, nic ująć. Cierpliwość to przecież cenna cnota – jedna z cnót Maryjnych. Trzeba więc cierpliwie czekać na efekty naszej modlitwy. Pozdrawiam – życzę wytrwałości i wiele nadziei.