Iwona: Powrót ukochanej osoby

Nie umiem pięknie pisać. Zacznę od tego, że znałam nowenne pompejanska, bo moja mama modli się za mnie. Nie raz doświadczyłam opieki Matki Boskiej. Gdy moja choroba się ujawniła. Gdy przeżywałam że to koniec związku. Czułam że będzie dobrze i bylo, ale w ostateczności nasz związek skończył się. Cały czas czuję że mi brakuje, ale już nie jesteśmy razem z mojej winy. Zerwałam z nim zupełny kontakt. Zaczęłam się modlić do Świętej Rity aby wrócił.I przy tej modlitwie chciałam modlić się nowenna pompejańska. Ale diabeł mecil że nie dam rady. Ale nie poddałam się mija 8 dzień nowenny. I mam nie do zrozumienia, głos mi podpowiada że mam się modlić i nie poddawać się. Nawet miałam taką sytlacje, że on jest w nowym związku. U mnie nie ma przypadków. Nawet modliłam się za niego w innych modlitwach.. Nie tracę nadzieję. Bo wiem że Matka Boska mi pomoże.


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
SylwiaOlaElizaOlaAla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ala
Gość
Ala

Czasami warto też porozmawiać z człowiekiem smile myślę, że warto otworzyć się szczerze do tych na których nam zależy.
Oczywiście nie pomijając działania Matki Bożej!

Ola
Gość
Ola

Ja też modlilam się w takiej intencji i wrócił. Także bądź spokojna i wytrwala!

Eliza
Gość
Eliza

Jak długo o to prosiłaś?

Eliza
Gość
Eliza

Jak długo modliłaś się w tej intencji?

Ola
Gość
Ola

W takiej sytuacji byłam 2 razy, raz wrócił w trakcie nowenny pompejanskiej, a drugi raz po 4 miesiącach od jej ponownego zakończenia. Nie ustawa w modlitwie, bądź spokojna, będzie dobrze!

Ola
Gość
Ola

Olu (ja też jestem Ola smile – czyli teraz jesteście razem? Miałam identyczną sytuację, też 2 x było rozstanie. Weszłam przypadkiem w to świadectwo i zobaczyłam Twój komentarz. Wszystkiego dobrego dla Was i opieki Matki Bożej smile

Sylwia
Gość
Sylwia

Do mnie mój ukochany wrócił za pierwszym razem po odnowieniu Nowenny do św. Rity. Teraz jest 2 raz jak sie rozstalismy i ja zaczęłam odmawiać NP staram się jak najpełniej zawierzyć Matce Boskiej i mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchania.