Elzbieta: Wielka Przemiana Rodzinna

Pragnę się podzielić ogromnymi niezliczonymi łaskami jakie otrzymałam za wstawiennictwem dusz w czyśćcu cierpiących . Różaniec odmawiam już prawie trzy lata w rożnych intencjach nie zawsze były one do końca wysłuchane ale w zamian doświadczałam każdego dnia poczucie pewności radości bezpieczeństwa wewnętrznego i pokoju jakiego nigdy nie doznałam w swoim życiu i to brakowało mi już w dzieciństwie. Kiedy się modlimy za Dusze w czyśćcu Cierpiące one są nam stokroć wdzięczne za każde Zdrowość Maryja nie musiałam ogólnie głośno mówić o co chciałam bym się jeszcze pomodlić ino w duchu sobie pomyślałam Panie Jezu i Matko wy się tym zajmijcie co mnie trapi i uciska . I Poczułam w krótkim czasie Opiekę Matki Bożej i Aniołów bo one także wstawiają się do Boga Ojca Niebieskiego za nami a szczególnie kiedy wzywamy swojego osobistego Anioła . Piszę to z własnego doświadczenia mimo zakończonej już drugiej Nowenny w tym 2019 Roku . Między czasie modliłam się miesięczną modlitwą do Świetnego Józefa w intencji mojego Syna o pomoc w nauce bo nie szło mu w tedy za bardzo dobrze. Otrzymałam ta łaskę o która prosiłam kosztowało mnie to naprawdę dużo wysiłku ale warto było się poświęcić dla swojego dziecka , mówienie i tłumaczenie nie owocowało a modlitwa zaowocowała w krótkim czasie . W tej Nowennie jest naprawdę ogromna moc można to zauważyć gołymi oczami . Nie było łatwo przyznam się z ręką na Sercu ta Nowenna nauczyła mnie bardzo wiele do dziś zaglądam i odnawiam sobie teksty i krótkie modlitwy kiedy nawet modlę się do Nowenny Pomejskiej . Często miewałam uczucia i myśli ze to nic nie pomoże ale się przekonałam na własnej skórze . Wszystko potrzebuje swojego czasu żeby dojrzało i za owocowało . Dlatego nasza Mamusia patrzy nam najpierw uporządkować najważniejsze rzeczy które zostały przez nas po prostu i za niedbanie . Staram się czytać każdego dnia Biblię Świętą te mądre słowa w niej otworzyły mi oczy na świat i nie tylko moje życie zaczęło sie odradzać na nowo ale także nabrało więcej koloru i sensu . Wcześniej do póki nie poznałam Nowenny Pomejskiej i nie czytałam Pisma Świetnego mimo że miałam go w domu . Moje życie wyglądało dosłownie jednym słowem bardzo szare i smutne ale zawsze miałam ta iskierkę nadziei ze będzie dobrze . Ale mimo wszelkich starań wpadłam w głęboką Depresję w ciągu trzech lat wiele razy byłam w szpitalu brałam mocne lekarstwa . Po śmierci mojej Mamy nagle zaczęłam się modlić intensywnie dlatego długo nie trwało a podeszłam do Spowiedzi Generalnej w Środę Popielcową .

Zaczęłam początkiem Lipca bieżącego Roku odmawiać następną Nowennę P ale w połowie musiałam ją po prostu przerwać zły tak mocno mi dokuczał ze nie dawałam sobie ze sobą rady myślałam ze nawróciła mi się ta sama choroba , ale w tedy zrozumiałam ze jest mi potrzebna krótka przerwa . Modlę się codziennie za wszystkich potrzebujących jak i na ziemi tak i w niebie i Dzienkuje Maryi każdego dnia za jej Opatrzność nad nami wszystkim najlepiej jest zawierzyć swoje życie Maryi na początku modlitwy . I polecam dalej Tą przepiękną Nowennę tak jak obiecuje się Matce Bożej w modlitwie Dziękczynnej . Stokroć Serdeczne Przenajświętszej Trójcy jedynego Boga .

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MarzenaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję bardzo za świadectwo!!!!!!. Bardzo mi pomogło. Dzięki wielkie jeszcze raz.

Marzena
Gość
Marzena

Ja odmówiłam nowennę 4 razy i za każdym razem zostałam wysłuchana