Dorota: Wyszłam z poważnych długów

Przez około dziesięć lat borykałam się z poważnymi długami. Zaczęło się wszystko gdy wspólnie z już byłym mężem kupiliśmy mieszkanie na które wzięliśmy kredyt hipoteczny, na początku jakoś dawaliśmy radę, później on stracił pracę, wyjechał za granicę i zostawił mnie z dzieckiem i długami. Komornik zajął część mojego wynagrodzenia za pracę i było mi bardzo ciężko. W konsekwencji straciłam mieszkanie na licytacji komorniczej co i tak nie pokryło kosztów kredytu, odsetki które pozostały przekraczały nawet kwotę, którą zabierał mi komornik i dług z dnia na dzień nie malał tylko rósł. Jeździłam po różnych prawnikach i nikt nie umiał mi pomóc, mówili, że niestety nic nie można zrobić. Gdy już straciłam nadzieję, natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Stwierdziłam, że tylko jakiś cud może mi pomóc i cztery lata temu z wielką nadzieją odmówiłam Pompejanke z prośbą o wyjście z długów. Przez długi czas nic szczególnego w moim życiu się nie zmieniało w tej kwestii aż do ubiegłego roku. Przeczytałam o upadłości konsumenckiej, znalazłam panią prawnik, która pomogła mi w całej tej sprawie i udało się. Sąd ogłosił moją upadłość i jestem już po ostatniej rozprawie, długi zostały umorzone i zaczynam nowe życie. Nowenna jest modlitwą nie do odparcia. Odmówiłam już drugą i wierzę, że moja intencja znów zostanie wysłuchana. Wierzcie, bo Pompejanka czyni cuda.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lenka
Lenka
12.08.19 17:35

Chwała Bogu i Maryi:)

Elżbieta
Elżbieta
12.08.19 17:35

Chwała Maryi i Jezusowi. Wczoraj skończyłam 18tą nowenne żadna jeszcze nie została wysłuchana ale wierzę że napiszę i ja tu swoje świadectwo. Niech Pani i wszystkim tutaj Pan Bóg błogosławi

Marlena
Marlena
12.08.19 18:14
Reply to  Elżbieta

Żadna nie została wysłuchana? Każda modlitwa jest wysłuchiwana, ale zgodnie z Wolą Bożą. Może coś się zadziało, ale nie po Pani myśli…

AgnieszkaC
AgnieszkaC
12.08.19 19:31
Reply to  Marlena

To równie dobrze można się nie modlić bo będzie tak jak chce Bóg…
:///

Marlena
Marlena
12.08.19 20:03
Reply to  AgnieszkaC

Też przeżywam trudny okres, rozpadające się małżeństwo. Odmówilam i póki co nic. Też nie rozumiem, czemu inni są „wysłuchiwani” a inni nie. Wiem, tyle że ja potrzebuję Boga i wiem, że on istnieje. A co ma być to będzie. Ofiarowuje swoje cierpienie za dusze czyścowe cierpiące. Wiem, że nic nie dzieję się bez przyczyny.

Janek
Janek
12.08.19 21:20
Reply to  AgnieszkaC

Modlitwa jest rozmową z Bogiem. Pamiętajmy, że Bóg nas kocha miłością wielką. Chce nas ciągle obdarowywać nowymi Łaskami. Palą Mnie Promienie Miłosierdzia mówił Jezus do Faustyny. No to jak to jest. Czasem żyjemy, jakoś się kręci i zapominamy o Bogu. Po pewnym czasie spadają na nas kłopoty i to jest po to by wyrwać nas z letargu. Dziękuj Bogu za problemy bo one przyczyniły się do zwrócenia uwagi na Boga. Z ufnością dziękujmy Bogu za problemy bo zobaczyliśmy nasze serce, ile jest tam złości. Uwielbianie Boga, dziękowanie Mu za problemy, żona dziękuje za męża. Marleno chcesz rozwiązać problem? Dziękuj Bogu… Czytaj więcej »

Elżbieta
Elżbieta
12.08.19 20:54
Reply to  Marlena

Odmawiałam w różnych intencjach a jedną za kochankę męża rozstali się już napisałam świadectwo które dziwnym trafem nie ukazało się . 8 mc nie byli razem teraz są znowu jak to zrozumieć.

Marlena
Marlena
12.08.19 21:00
Reply to  Elżbieta

A egzorcyzm o. Amotha z nowenna do krwi Pana Jezusa? Podobno trzeba odmawiać, dopóki Jezus niezwycięży w naszym małżeństwie. Moje świadectwo też się nie ukazało ;(

Agga
Agga
12.08.19 21:11
Reply to  Marlena

Chyba jest.

Elżbieta
Elżbieta
12.08.19 23:59
Reply to  Marlena

Odmawiałam ale przestałam bo za dużo już tych modlitw było i miałam wrażenie że je klepie tylko . Modlę się nieustannie ale różnymi modlitwami wracam do nich przestaje i znowu zaczynam tak jak mi serce podpowiada

Ula
Ula
13.08.19 18:03
Reply to  Elżbieta

Elżbieta, moje świadectwo też się nie ukazało tutaj i też zastanawia mnie jakie są warunki publikacji. Może ktoś odpowie:)

Ania
Ania
12.08.19 19:10

Nie ” pompejanka” tylko Bóg miłosierny i łaskawy czyni cuda za wstawiennictwem Matki Najświętszej.

vvv
vvv
12.08.19 22:00

ppfff…kredyt i upadłośc, nie masz kasy nie bierz kredytu

Elżbieta
Elżbieta
13.08.19 07:07
Reply to  vvv

Ha ha to tylko brać kredyt jak są pieniądze życzę autorce swiadectwa dużo łask Bożych i Opieki Matki Bożej

krystyna
krystyna
13.08.19 02:26

To rzeczywiscie cud! Niech Matka Naswietsza ma Cie dalej w swojej opiece. Szczesc Boze.

Katarzyna
Katarzyna
13.08.19 03:51

Nieznajomość prawa szkodzi. Ale w tym przypadku, Bóg pokierował do właściwej osoby, czyli prawnika i często tak działa modlitwa. Zawsze działa! Ojcze Nasz wypowiedziane z wiarą też działa cuda.

A co do upadłości konsumenckiej, to jak najbardziej jest to narzędzie prawne, podobnie jak intercyza, tylko ciągle w naszym kraju niepopularne, a obyłoby się bez wielu kłopotów.

Elżbieta
Elżbieta
14.10.19 22:26
Reply to  Katarzyna

Ja przestał odmawiać noowene .ale ciągle modlę się .że Matka Boska mnie ma opiece uwierzę że kiedyś moje problemy się rozwiążą .mam duży kredyt nie mogę dać rady .ale może znajdzie się że mi ktoś pomoże .albo dobre slowo

Katarzyna
Katarzyna
15.10.19 15:55
Reply to  Elżbieta

Sama pomoc nie przyjdzie Pani Elu. Musi Pani w swojej miejscowości znaleźć prawników od M.in.upadlości konsumenckich, którzy rzetelnie wyjaśnią Pani skutki i korzyści takiej upadłości. To jedno z rozwiązań. kredyty i pożyczki trzeba spłacać I na pewno nie kolejnymi kredytami.

18
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x