Czytelniczka: Nie ustawajmy w modlitwie

Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam nieustannie od marca zeszłego roku. W czasie największego załamania w moim życiu „przez przypadek ” natrafiłam na nią. Modliłam się w wielu intencjach, część została wysłuchana, część jeszcze nie, ale głęboko wierzę, że Maryja mnie wysłucha. Przychodzą czasami chwile załamani, ale świadectwa, które tutaj się ukazują bardzo mi pomagają. Wraz z mężem modliliśmy się za znajomą, u której wykryto nowotwór. W bardzo szybkim czasie została zoperowana, chociaż termin miała na początku wyznaczony dosyć odległy (prawie 2 miesiące), ale zaraz po tym jak zaczęliśmy odmawiać NP miejsce na zabieg się zwolniło. Wraz z mężem modliliśmy się o zmianę pracy dla niego, ponieważ w poprzedniej firmie atmosfera byłą fatalna. Nieustanny stres. Mąż znalazł pracę i jest o wiele lepiej niż w poprzedniej firmie. Ja modliłam się w intencji mojej mamy, która przeżywała załamanie. Mama nie wiedziała o tym, że modlę się za nią NP. Po pewnym czasie powiedziała, że czuje się o wiele lepiej. Niestety, jest jedna intencja, o którą wraz z mężem ciągle prosimy… Odmówiliśmy w tej intencji 4 NP. Mam nadzieję, że kiedyś nasze prośby zostaną wysłuchane.

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krystyna
krystyna
12.08.19 01:30

Napewno zostana wysluchane,,, przeciez modlicie sie z podwojna sila modlitwy (razem z mezem). Niech Wam pan Bog Blogoslawi.

ewa
ewa
12.08.19 10:18

Czytelniczko, jakże to piękne, że modlisz się razem ze swoim mężem NP. Wszystko wspólnie wymodlicie. Nieraz trzeba być cierpliwym, ale często są sprawy i intencje, na rozwiązanie których trzeba dłużej poczekać. Niech Wam Bóg Wszechmogący błogosławi.

Eliza
Eliza
12.08.19 13:55

Kochana, podziwiam was. Wspomnę o was na mojej codziennej modlitwie różańcowej( należę do „kółka”) w kościele. Z Panem Bogiem Kochani.

Czytelniczka
Czytelniczka
12.08.19 15:14
Reply to  Eliza

Pani Elizo, dziękujemy bardzo.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY