Beata: Cuda

Nowennę odmawiam od 2016r. to mój najcudowniejszy czas w życiu, chociaż przepłakałam wiele różańców i myślałam co złego zrobiłam,że tak mnie doświadczyło, to modlitwa dała mi spokój ducha i siłę w przezwyciężeniu wszystkich problemów. Moje intencje były w większości o moje dzieci, ich nawrócenie, wyjście z różnorodnych nałogów ale też o dusze w czyśćcu cierpiące. Gdy wydawało mi się, że intencje nie zostały wysłuchane to nasza najlepsza mama zawsze uspokajała mnie i w najlepszym dla mnie i moich dzieci czasie pomagała nam. Wiem że nawet jak jeszcze teraz moje dzieci uważają Boga za relikt przeszłości to przyjdzie taki czas w ich życiu , że uwierzą tak jak ja i mąż. Cały czas czuję,że modlitwa matki za swoje dzieci ma bardzo dużą siłę i na pewno zostanie wysłuchana w odpowiednim dla nich momencie. Gdy dzieje się coś złego a to przy odmawianiu różańca zdarza się dość często to powtarzam JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ I i wiem że moja rodzina jest w najlepszych rękach – rękach Boga i jego Matki. Już teraz nie mogę żyć bez modlitwy, systematycznie uczestniczę we mszy świętej przyjmując komunię,modlę się , czytam pismo święte, staram się pokazywać że wiara czyni cuda i że bez Boga nie jesteśmy nic warci.Kochani jak macie tylko problem to nasza najmilsza Mama pomoże zawsze, tylko trzeba jej zawierzyć całym sobą.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
GabrielaEmiPawełGosiaMateo Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Chwała Panu! …i Tobie że tak, a nie inaczej postrzegasz modlitwę i Bożą wolę

Jazz
Gość
Jazz

Gdy byłam dzieckiem wraz z dziadkiem modliłam się o nawrócenie mamy. Otrzymała łaskę nawrócenia dopiero po kilkunastu latach, ale już wtedy wiedziałam, że nie można rezygnować. Później przyszły długie lata moich własnych modlitw (już nie za rodzinę, a za obcych ludzi), mam tyle przykładów wysłuchanych modlitw po latach, jestem pewna, że i Twoja za dzieci zostanie wysłuchana.

Mateo
Gość
Mateo

Co to znaczy nawrócenie????

Gosia
Gość
Gosia

Tak najprościej to żyć zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa

Paweł
Gość
Paweł

Ja kiedyś usłyszałem w radio Jasna Góra, że najprostszą drogą do Zbawienia jest przestrzeganie Dekalogu.

Paweł
Gość
Paweł

Gosia pytałaś się czy jestem kawalerem tak jestem mam 45 lat
p.malinowski74@wp.pl

Gabriela
Gość
Gabriela

Nawrocenie to walka ze swymi słabościami, tym co nas od Boga odwraca. Trzeba tepić jedną wade po drugiej. Trudno wykorzenić wszytkie jednocześnie. Potrzeba czasu i samozaparcia. Z Matczyną pomocą sie uda!

Emi
Gość
Emi

To prawda, że modlitwa mamy za dzieci potrafi zdziałać naprawdę wiele. Wierzę, że kiedyś Twoje dzieci nie tylko nawiążą prawdziwą relację z Bogiem, ale też docenią dar Twojej modlitwy i łaski, które dzięki temu dostały od Pana Boga. 🙂