Beata: Cuda

Nowennę odmawiam od 2016r. to mój najcudowniejszy czas w życiu, chociaż przepłakałam wiele różańców i myślałam co złego zrobiłam,że tak mnie doświadczyło, to modlitwa dała mi spokój ducha i siłę w przezwyciężeniu wszystkich problemów. Moje intencje były w większości o moje dzieci, ich nawrócenie, wyjście z różnorodnych nałogów ale też o dusze w czyśćcu cierpiące. Gdy wydawało mi się, że intencje nie zostały wysłuchane to nasza najlepsza mama zawsze uspokajała mnie i w najlepszym dla mnie i moich dzieci czasie pomagała nam. Wiem że nawet jak jeszcze teraz moje dzieci uważają Boga za relikt przeszłości to przyjdzie taki czas w ich życiu , że uwierzą tak jak ja i mąż. Cały czas czuję,że modlitwa matki za swoje dzieci ma bardzo dużą siłę i na pewno zostanie wysłuchana w odpowiednim dla nich momencie. Gdy dzieje się coś złego a to przy odmawianiu różańca zdarza się dość często to powtarzam JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ I i wiem że moja rodzina jest w najlepszych rękach – rękach Boga i jego Matki. Już teraz nie mogę żyć bez modlitwy, systematycznie uczestniczę we mszy świętej przyjmując komunię,modlę się , czytam pismo święte, staram się pokazywać że wiara czyni cuda i że bez Boga nie jesteśmy nic warci.Kochani jak macie tylko problem to nasza najmilsza Mama pomoże zawsze, tylko trzeba jej zawierzyć całym sobą.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
GabrielaEmiPawełGosiaMateo Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Chwała Panu! …i Tobie że tak, a nie inaczej postrzegasz modlitwę i Bożą wolę

Jazz
Gość
Jazz

Gdy byłam dzieckiem wraz z dziadkiem modliłam się o nawrócenie mamy. Otrzymała łaskę nawrócenia dopiero po kilkunastu latach, ale już wtedy wiedziałam, że nie można rezygnować. Później przyszły długie lata moich własnych modlitw (już nie za rodzinę, a za obcych ludzi), mam tyle przykładów wysłuchanych modlitw po latach, jestem pewna, że i Twoja za dzieci zostanie wysłuchana.

Mateo
Gość
Mateo

Co to znaczy nawrócenie????

Gosia
Gość
Gosia

Tak najprościej to żyć zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa

Paweł
Gość
Paweł

Ja kiedyś usłyszałem w radio Jasna Góra, że najprostszą drogą do Zbawienia jest przestrzeganie Dekalogu.

Paweł
Gość
Paweł

Gosia pytałaś się czy jestem kawalerem tak jestem mam 45 lat
p.malinowski74@wp.pl

Gabriela
Gość
Gabriela

Nawrocenie to walka ze swymi słabościami, tym co nas od Boga odwraca. Trzeba tepić jedną wade po drugiej. Trudno wykorzenić wszytkie jednocześnie. Potrzeba czasu i samozaparcia. Z Matczyną pomocą sie uda!

Emi
Gość
Emi

To prawda, że modlitwa mamy za dzieci potrafi zdziałać naprawdę wiele. Wierzę, że kiedyś Twoje dzieci nie tylko nawiążą prawdziwą relację z Bogiem, ale też docenią dar Twojej modlitwy i łaski, które dzięki temu dostały od Pana Boga. smile