Anna: Uzdrowienie syna

Nowennę Pompejańską i Nowennę Rozwiązującą Węzły odmawiałam w intencji mojego nastoletniego syna, o uzdrowienie wewnętrzne i nawrócenie. Syn w pewnym momencie odizolowal się od nas, widzieliśmy, że jego stan psychiczny jest zły, był buntowniczo nastawiony do religii i Boga, nie poznawaliśmy naszego dziecka. Chcę podziękować Matce Przenajświętszej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła naszą rodzinę. Syn jest radosny, znalazł sens życia, zaczął osiągać duże sukcesy w szkole, mamy z nim dobry kontakt, przystąpił do Sakramentu Bierzmowania. Taka zmiana jest po ludzku niewytłumaczalna. Odmawiamy też z mężem Różaniec Rodziców – do czego zachęcam wszystkich rodziców, prosiliśmy też o wstawiennictwo Św. Szarbela, Ojca Wenantego Katarzyńca, Św. Gemmę i wielu innych Świetych, którym chcę z całego serca podziękować. Podjęliśmy prawdziwy szturm do Nieba o uzdrowienie naszego syna. Modlitwa dała nam pokój serca i przeświadczenie, że wszystko będzie dobrze. Czuliśmy i nadal czujemy opiekę Matki Bożej i Świetych, polecamy Im nasze sprawy codzienne.
Wszystkim będę głosić, jak dobrotliwie obeszłaś się że mną, o ukochana Matko. Chwała Panu. Dzięki Ci Jezu. Błogosław wszystkim czytającym to świadectwo. Kocham Cię Maryjo.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
ElżbietaGabrielaUfajaca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ufajaca
Gość
Ufajaca

Cudowne świadectwo ja za mojego syna odmowilam kilka np podobny przykład z tym że kłamie oszukuje nie chce się uczyć no to jest trudny przypadek, do różańca rodziców też należała kilka lat i nic zero poprawy. Teraz od 15 sierpnia zaczynam znowu tylko nie wiem już jak sformułować intencjie.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Także należę do róży za dzieci, lecz wydaje mi się, że to trochę za mało. Nowenna pompejańska jest naprawdę nie do odparcia. Maryja potrafi nawet sama wskazać intencję, jeśli nie potrafimy jej sformułować. Można przeczytać moje świadectwo niedawno opublikowane pt: „Znaki szczególne”.

Gabriela
Gość
Gabriela

Chwała Panu, że przez ręce Maryi zesłał potrzebne łaski.