Anna: Uzdrowienie syna

Nowennę Pompejańską i Nowennę Rozwiązującą Węzły odmawiałam w intencji mojego nastoletniego syna, o uzdrowienie wewnętrzne i nawrócenie. Syn w pewnym momencie odizolowal się od nas, widzieliśmy, że jego stan psychiczny jest zły, był buntowniczo nastawiony do religii i Boga, nie poznawaliśmy naszego dziecka. Chcę podziękować Matce Przenajświętszej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła naszą rodzinę. Syn jest radosny, znalazł sens życia, zaczął osiągać duże sukcesy w szkole, mamy z nim dobry kontakt, przystąpił do Sakramentu Bierzmowania. Taka zmiana jest po ludzku niewytłumaczalna. Odmawiamy też z mężem Różaniec Rodziców – do czego zachęcam wszystkich rodziców, prosiliśmy też o wstawiennictwo Św. Szarbela, Ojca Wenantego Katarzyńca, Św. Gemmę i wielu innych Świetych, którym chcę z całego serca podziękować. Podjęliśmy prawdziwy szturm do Nieba o uzdrowienie naszego syna. Modlitwa dała nam pokój serca i przeświadczenie, że wszystko będzie dobrze. Czuliśmy i nadal czujemy opiekę Matki Bożej i Świetych, polecamy Im nasze sprawy codzienne.
Wszystkim będę głosić, jak dobrotliwie obeszłaś się że mną, o ukochana Matko. Chwała Panu. Dzięki Ci Jezu. Błogosław wszystkim czytającym to świadectwo. Kocham Cię Maryjo.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ufajaca
Ufajaca
12.08.19 08:02

Cudowne świadectwo ja za mojego syna odmowilam kilka np podobny przykład z tym że kłamie oszukuje nie chce się uczyć no to jest trudny przypadek, do różańca rodziców też należała kilka lat i nic zero poprawy. Teraz od 15 sierpnia zaczynam znowu tylko nie wiem już jak sformułować intencjie.

Elżbieta
Elżbieta
12.08.19 16:26
Reply to  Ufajaca

Także należę do róży za dzieci, lecz wydaje mi się, że to trochę za mało. Nowenna pompejańska jest naprawdę nie do odparcia. Maryja potrafi nawet sama wskazać intencję, jeśli nie potrafimy jej sformułować. Można przeczytać moje świadectwo niedawno opublikowane pt: „Znaki szczególne”.

Gabriela
Gabriela
12.08.19 16:22

Chwała Panu, że przez ręce Maryi zesłał potrzebne łaski.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA