Anna: Swój plan

Nowenne zaczęłam odmawiać w najgorszym momencie swojego życia.Nie chce pisać szczegółów,bo dla mnie jest to bardzo bolesne,ale sytuacja była po ludzku poprostu beznadziejna.Odmawiając Nowenne czułam się spokojnie.Dużo spraw poukładało się w moim życiu.Tydzień po skończeniu Nowenny stał się mój osobisty cud.Moja rodzina została uratowana.Moje dzieci są szczęśliwe.Matka Boża jest wspaniała☺Czekałam 3 miesiące żeby napisać to świadectwo.Różaniec ma wspaniała moc.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
12 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
GabrielaMonikaAnonimGabrielaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Dziękuję Aniu dla mnie Twoje świadectwo iskra nadziei, że moja beznadziejna sytuacja się odmieni.

Irena
Gość
Irena

Nowenne pompejanska odmawiam piaty rok są to moje najlepsze lata wszystkie są wysłuchane czasami trzeba poczekac lub rozwiązanie sprawy jest inne ale jest.

Justyna
Gość
Justyna

Dziękuję Ci za to świadectwo ❤

Anna
Gość
Anna

Dziękuję za świadectwo. Chwała naszej Mamie!

Gabriela
Gość
Gabriela

Joanno bardzo dobrze, że złożyłaś mimo trudnej sprawy świadectwo na ile potrafiłaś to w ogóle uczynić. Wiele osób piszących świadectwa jest szczerych aż do bólu i być może potem boleją, że o tym co napisali. Taka osoba czytając komentarze może na nowo wpaść w tarapaty i wątpliwości. Chwała Panu, że zostałaś wysłuchana.

Gabriela
Gość
Gabriela

Ha, ha ,ha… i co tu niewłaściwego napisałam, że opatrzono to minusikiem? Może brak przecinka lub literówka, bo tego się dopatrzyłam. Nie zawsze sprawdzam swój tekst przed publikacją. To prawda, ze tak jest z tymi świadectwami. Niedawno pisał człowiek chorujący na schizofrenię i wątpię czy komentarze go podbudowały. Podobnie ludzie wrażliwi, depresyjni. Być może po burzach na forum muszą ponownie skorzystać z pomocy lub… odprawić kolejną nowennę. Ktoś mi kiedyś napisał, że książki na temat wiary powinny być opatrzone imprimatur. Owszem, lecz w takim razie to forum także powinno przejść cenzurę.

gość
Gość
gość

Gabrysiu nie przejmuj się minusami.

Gabriela
Gość
Gabriela

Gościu – absolutnie się nie przejmuję minusikami. Raczej przed udaniem się na nieszpory i Mszę św – doznałam pociechy bo Twój komentarz przeczytałam akurat po 33 minutach od Twego zapisu. Dla mnie ta cyfra mówi sama za siebie. Dziękuję!

Monika
Gość
Monika

Co jakiś czas na forum wchodzi jakaś „osóbka „która nie powinna się tu pojawiać nigdy się podpisuje się imieniem i tylko minusuje i wrzuca posty tylko krytykując inne posty .Dlatego nie powinnismy się tym przejmować i „to”ignorować !

Gabriela
Gość
Gabriela

Tak Moniko – dobrze piszesz, a ja dodam, że być może ta osoba sama nigdy jeszcze nie odprawiła nowenny i nie napisała świadectwa. Gdyby było inaczej, to miałaby wiecej pokory w ocenianiu czyjegoś świadectwa. To po prostu brak bojaźni Bożej i tyle…