Agnieszka: spokój ducha

Niecały rok temu zostawił mnie mój chłopak z którym byłam bardzo długo, nie doceniałam go i bardzo często raniłam (uświadomiłam sobie to dopiero po rozstaniu). Na ślad nowenny trafiłam przypadkowo szperając po interenecie co zrobić żeby były chłopak do mnie wrócił i tak trafiłam na świadectwa innnych dziewczyn które chciały powrotu swojej miłości.
Po jakimś czasie zastanawiania czy w ogole podołam tej modlitwie podjęłam wyzwanie i udało się wytrwałam do końca. 🙂 Modliłam się o powrót ukochanego (Jeśli to jest zgodne z wolą Bożą) bądź właśnie o uwolnienie od tej miłośći bo cierpialam bardzo bardzo mocno.
Po skończeniu nowenny pompejańskiej dowiedziałam się żę mój były chłopak się żeni , ale już wiedziałam jedno powrotu nie bedzie. Podczas odmawiania różańca czułam że moją obolałą duszę wypełnia spokój. Po jakimś czasie poznałam wartościowego chłopaka ale znajomośc nasza szybko się skończyła ponieważ nic do mnie nie poczuł.
Aktualnie chciałabym rozpocząć kolejną nowenne , w której prosiłabym o dobrego mężą , co z racji mojego wieku nie jest łatwe. bardzo się ciesze że trafiłam na tą modlitwę która dała rozwiązanie mojej prośbie. co prawda nie tak jak chciałam ale niezbadane są wyroki boskie.
Polecam każdemu tą modlitwę, daje poczucie że nie jest się samemu z wszystkimi problemami.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o