Agnieszka: Dar potomstwa

Niedawno skończyłam swoją drugą Nowenne Pompejańska więc pora na moje świadectwo. W obu Nowennach modlilam się do Maryii o dar potomstwa staramy się z mężem o dziecko już prawie 5 lat pomału tracę nadzieje ze się nam uda ale Matka Boska i Nowenna podtrzymuja mnie na duchu i nadzieji że jeszcze nie wszystko stracone. Będę się modlić i prosić o cud żebysmy mogli być kompletna rodzina i cieszyc się szczęściem.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
9 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
MagdalenaBeataMoniaJarosławJustyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Agnieszko – pomodlę się za Was.
ja również modlę się w tej intencji już prawie 7 lat…. odmówiłam kilka NP i innych
czasem po ludzku tracę nadzieję i wątpię. ale staram się wierzyć że to wszystko jest po coś…

Anonimka
Gość
Anonimka

Zobaczysz będzie dobrze! Ja również modlę się w tej intencji w moim małżeństwie i kiedy proszę Matkę Boska o znak czy będę mama A mój mąż tata znaki na ziemi szaleją- ostatnio w mojej skrzynce na listy był list zaadresowany do całkiem innej kobiety na całkiem innej ulicy list A na nim wizerunek Maryii i rok 2019 wierzę że będzie dobrze.

Kinga
Gość
Kinga

Odmówiłam już chyba 3 nowenny w tej intencji. Podczas każdej miałam wrażenie że mój cel jest coraz bliżej. Staramy się około rok. Dalej będę się modlić tą nowenną. A czy zna ktoś inne modlitwy nowenny prośby o poczęcie,które zostały wysłuchane. Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie chodzi mi o ilość modlitw jakość jest ważna. Jednakże wiem że są modlitwy czy święci którzy są od konkretnych przypadków. Np. Święty Antoni id rzeczy znalezionych.

Patrycja
Gość
Patrycja

* Św Stanisław Papczyński
https://stacja7.pl/modlitwa/modlitwa-o-dar-potomstwa/
* św Rita od spraw trudnych i beznadziejnych
* św Józef – Tridum błagalne

Beata
Gość
Beata

Kochana, pomódl się do ś. Józefa. Możesz też napisać do niego list. Jest opiekunem rodzin- mi pomógł znaleźć dobrego męża- chwała Mu za to, a Bogu niech będą dzięki.

Magdalena
Gość
Magdalena

Proszę poczytać trochę o świętym Idzim, do niego zwracają się małżonkowie pragnący posiadać potomstwo.

Justyna
Gość
Justyna

Agnieszko! Znam te pragnienia posiadania potomstwa. Czasem jednak nie są nam one dane z jakiegoś powodu… nie obraź się, ale może warto pomyśleć o adopcji i o daniu szczęścia, ciepła rodzinnego dziecku, które nie ma nic… jest też naprotechnologia… nie ustawaj w modlitwie ❤

Jarosław
Gość
Jarosław

Agnieszko jedź w pierwszą sobotę miesiąca na Jasną Górę i zawierz Matce Boskiej tą sprawę. Z tego co oglądałem świadectwa z zawierzenia to właśnie prośby o poczęcie są szybko wysłuchiwane, jeśli są zgodne z wolą Bożą.

Anonimka
Gość
Anonimka

Ja również zawierzalam na Jasnej Górze w 1sobote miesiąca i prosiłam aby do końca tego roku poczelo się dzieciątko mam nadzieję że Matka Boża mnie i męża wysłucha.

Monia
Gość
Monia

No to jest bardzo ciekawe , ze jednym Bóg Maryja pomaga w otrzymaniu łaski jednym nie. I to ma byc sprawiedliwe ? Jedni tak o otrzymują bez wysiłku a niektórzy mimo modlitwy i pokory nie.