Aby starczyło dla każdej rodziny!

Pracując w wydawnictwie Rosemaria i redakcji Królowej Różańca Św. spotykamy się z osobami odmawiającymi nowennę pompejańską. Czytelnicy pytają jak się odmawia nowennę, jakie książki są o nowennie, czasem opowiadają wzruszające świadectwa skuteczności tej nowenny zwanej „nie do odparcia”. Pewnego dnia zadzwonił pewien pan i zamówił kilkaset książeczek pt” Nowenna pompejańska, historia, instrukcja, świadectwa”

Książka: Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowa, rozszerzona wersja książki "Nowenna pompejańska i świadectwa". Zawiera nowennę pompejańską, historię objawienia Matki Bożej Fortunatinie, kiedy Maryja dała światu nowennę pompejańską, siedem nigdzie nie publikowanych świadectw uzdrowień dzięki nowennie pompejańskiej, a także terminy rozpoczęcia nowenny, instrukcję odmawiania oraz tajemnice różańca świętego.

Zobacz

Okazało się, że to jest jego dar dla Matki Bożej Pompejańskiej za uratowanie jego dziecka z bardzo ciężkiej choroby,  która mogła skończyć się śmiercią. Człowiek ten postanowił oddać te książeczki swojemu proboszczowi z prośbą aby rozprowadzić je w parafii tak by w każdym domu znalazła się ta książeczka i by parafianie poznali nowennę pompejańską. Obliczył ilość domów i zamówił tyle aby starczyło dla każdej rodziny. Zrobił to anonimowo. Jak bardzo musieli być zdziwieni mieszkańcy gdy otrzymywali od swojego proboszcza te książeczki? Ten piękny gest zrobił na nas duże wrażenie. Oddany czciciel Maryi w pełni wypełnił obietnicę : „Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.”

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!