„Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”

Marianna de Fusco, żona bł. Bartola Longo i wraz z nim założycielka świątyni Królowej różańca Świętego w Pompejach, po żarliwej modlitwie przeżyła widzenie Matki Bożej Pompejańskiej i usłyszała następujące słowa:

„Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”

Czyż te słowa nie są skierowane także do nas? – Owszem, bo wszędzie tam, gdzie praktykuje się to nabożeństwo, wierni otrzymują łaski duchowe i materialne. Maryja wzywana w nabożeństwie jako Królowa Różańca z Pompejów czyni wielkie cuda!

Być może potrzebujesz szczególnej łaski? Może znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej? Nabożeństwoto, wzbogacone o tajemnice światła, wzbudzi w Tobie nadzieję, że nasza Niebiańska Orędowniczka także do Ciebie przyjdzie z pomocą, obdarzając potrzebnymi łaskami!

Oddaj się w Jej opiekę przez odprawienie nabożeństwa! Nabożeństwo znajdziesz pod tym linkiem: 

http://www.rosemaria.pl/nabozenstwo-dwudziestu-sobot

Zachęcamy Was i zapraszamy do odprawienia nabożeństwa!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
6 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AniutaJarosławJanekOla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Nie rozumiem, Matka Boża powiedziała „Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”, a książka nosi tytuł „Nabożeństwo dwudziestu sobót”. To w końcu ile tych sobót powinno być? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś ją zna. Będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Janek
Gość
Janek

Nie ważne ile ale ważne by były z serca. Pan Jezus uzdrawiał wszystkich którzy do Niego przychodzili. Często pytał wierzysz że mogę cię uzdrowić? I odpowiadał niech ci się stanie według twojej wiary. Warunkiem niezbędnym i koniecznym uzdrowienia jest wiara. Za nią powinna pójść zmiana życia tzn zgodnie z Dekalogiem. Uwielbianie Boga, dziękowanie mu za wszystko tzn słońce, wiatr, zdrowie, ludzi których spotykam, serdeczność dla ludzi otwiera Serce Boga na dawanie Łask większych niż by się poprosiło. Czy warto prosić? Jak kto chce, ale Bóg zna twoje potrzeby. Uwielbianie Go dziękowanie Mu automatycznie powoduje że Bóg udziela Łask. Kochajmy wszystkich… Czytaj więcej »

Jarosław
Gość
Jarosław

Ja odmawiam nabożeństwo 20 sobót miesiąca. Przynajmniej ze strony Rosemaria mam co tydzień link do kolejnego rozważania.

Aniuta
Gość
Aniuta

Odpowiedz jest prosta. Doszly jeszcze Tajemnice Swiatla, zatem juz 20 a nie 15 sobot – kazda na uczczenie jednej Tajemnicy Rozanca.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ