Ola: O zdrowie męża

Pragnę podzielić się moim świadectwem z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam odmawiać w listopadzie 2018 r. o zdrowie mojego męża (nowotwór skóry z wyciętym przerzutem). Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się, że na początku grudnia mąż będzie miał wycinaną kolejną zmianę. Modliłam się o dobre wyniki, chciałam żeby ta zmiana nie miała nic wspólnego z chorobą. Nie wiedziałam że modle się o inne „dobre wyniki męża”. 25 grudnia mój mąż źle się poczuł- wstępne badania ukazały nam przerzut na mózg z ogromnym krwiakiem – 3,5 cm x 6 cm. W domu niespełna roczna córeczka a ja cały czas byłam rozdarta między szpitalem a domem. W kółko dudniały mi słowa: zagrożenie życia, nie wiadomo jakie uszkodzenia są w mózgu. Wtedy czułam, że nie mogę przerwać modlitwy, że tylko ona daje mi nadzieję i siłę. Nigdy nie otrzymałam tak dużej pomocy, tyle wsparcia, modlitwy, mój telefon dzwonił cały czas. Wiedziałam że nie jestem sama i mam swoją małą amię- modlitwy i msze za zdrowie męża były odprawiane wszędzie, nawet za granicą. Wtedy też usłyszałam o św. Ricie która towarzyszy nam każdego dnia. Przez głowę przeszedł mi pomysł zdobycia olejów św. Szarbela, ale wydawało mi się to nie możliwe. Pewnego dnia przychodzi do mnie mama i mówi że dzwoniła do niej siostra zakonna i prosiła o adres, bo chce wysłać nam oleje. Dla mnie to był kolejny cud w naszym życiu. Następny cud- lekarz, który operował męża, jego profesjonalizm, zrozumienie, cierpliwość. Mąż przeszedł operację, która nie przyniosła za sobą żadnych skutków ubocznych, wrócił w pełni do zdrowia- cud, o który się modliłam. Szybka interwencja onkologów, radioterapia i dostanie się na leczenie w Warszawie, wszystko to zawdzięczam opiece Matki. Wiem, że długa droga przed nami, ale z pomocą Matki Bożej i jej Syna damy radę. Zachęcam wszystkich do modlitwy, która zawsze zostaje dobrze wysłuchana.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
TamaraJoanna B.Maria IIMałgorzataBarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Niesamowite świadectwo.Chwala Panu!

żona
Gość
żona

Chwała Panu i Maryji

Barbara
Gość
Barbara

Piękne świadectwo! Chwała Panu!Niech Pan Bóg błogosławi Wam na każdy dzień ,a Najukochansza Matenka ma Was w swojej opiece.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja wiem. ZE kiedy proszę to zawsze otrzymuję. Matka Boża jest dla Nas cudownym wsparciem. Siła. Przed domem 2 lata temu postawiliśmy figurkę Matki Bożej.tej kochanej. Cudownej. Która ma nas w opiece. Nas i cały świat. Ona jest KOCHANA. Każdego dnia polecam mnie i moja rodzinę jej opiece. Naszych wrogów aby im błogosławiła. I zawsze otrzymuję to co dla nas najlepsze. Jesteś Kochana Matko Najswiesza.

Maria II
Gość
Maria II

Pomodlę się o zdrowie dla całej Waszej Rodzinki.

Joanna B.
Gość
Joanna B.

Ssma jestem po czerniaku i wiem co znaczy modlitwa w tym bardzo trudnym czasie. Niech Matka Przenajświętsza prowadzi Was i chroni od wszelkiego zła. Dla mnie to świadectwo jest ogromnym wsparciem. Z Panem Bogiem.

Tamara
Gość
Tamara

Jestem wzruszonya jak czytam ile zaufania jest w sytuacji raka.Godne podziwu jak można wierzyć w Boga w sytuacjach tak ciężkich.Jednak wiara czyni cuda.Mojemu ojcu nie udala się ta walka zastanawiam się ile więcej dowiedziałabym się o pomaganiu mając te nowenne za wzor.Chwala Panu!