Mikowhy: Maryja cierpliwie słucha moich próśb

Odmówiłem już osiemnaście nowenn. Od 2016-11-01 do chwili obecnej, bez żadnego dnia przerwy. Siedem z nich ofiarowałem za dusze czyśćcowe, pozostałe w intencjach dotyczących moich osobistych spraw. Dwie prośby spełniły się w sposób spektakularny, zadziwiający wciąż dla mnie. Troski dnia codziennego często same się rozwiązują. Mam większość świadomość każdej chwili, to sprawia, że żyję naprawdę. Oddycham i czuję spokój serca, które kiedyś nasączone było smutkiem, bólem, żalem i strachem. Życie ma sens, bo różaniec uczy innego postrzegania przemijającej rzeczywistości. Maryja zawsze mnie wysłucha, bo jak mało kto, Ona potrafi słuchać cierpliwie. Módl się i walcz o siebie! Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

Zamów prenumeratę

i otrzymaj bezpłatnie

modlitewnik pompejański!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
DorotaaaaEwaDorotaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne zakończenie. Czasami ludzie myślą, że modlitwa ma załatwić wszystko. Ale my nie możemy być bierni i tylko czekać. Modlitwa daje narzędzia: spokój, inne podejście do wielu spraw, ale my też musimy coś dać z siebie.

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za piękne świadectwo, również odmawiam nowennę choć od niedawna,moje spostrzeżenia są identyczne. Nowennę będę odmawiać już zawsze, następna za dusze w czyścu. Szczęść Boże!

aaa
Gość
aaa

tak Pani Doroto dusze czyscowe bardzo potrzebują pomocy smile

Ewa
Gość
Ewa

Uczucie pokory i daje dużo radości.
Życie się układa.
Polecam wszystkim nawet jak są szczęśliwi i zdrowi.

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za świadectwo, ja odmawiam NP już tak długo jak istnieje ta strona, dzięki Panu Bogu i panu Markowi oraz wszystkim którzy tu działają. Wiele z moich NP zostało wysłuchanych ale również niewysłuchanych jest sporo. Ta modlitwa jednak pozostanie już do końca życia. Stała się moim nałogiem. Dziękuję MB za wszystko.