Mikowhy: Maryja cierpliwie słucha moich próśb

Odmówiłem już osiemnaście nowenn. Od 2016-11-01 do chwili obecnej, bez żadnego dnia przerwy. Siedem z nich ofiarowałem za dusze czyśćcowe, pozostałe w intencjach dotyczących moich osobistych spraw. Dwie prośby spełniły się w sposób spektakularny, zadziwiający wciąż dla mnie. Troski dnia codziennego często same się rozwiązują. Mam większość świadomość każdej chwili, to sprawia, że żyję naprawdę. Oddycham i czuję spokój serca, które kiedyś nasączone było smutkiem, bólem, żalem i strachem. Życie ma sens, bo różaniec uczy innego postrzegania przemijającej rzeczywistości. Maryja zawsze mnie wysłucha, bo jak mało kto, Ona potrafi słuchać cierpliwie. Módl się i walcz o siebie! Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
12.07.19 13:06

Piękne zakończenie. Czasami ludzie myślą, że modlitwa ma załatwić wszystko. Ale my nie możemy być bierni i tylko czekać. Modlitwa daje narzędzia: spokój, inne podejście do wielu spraw, ale my też musimy coś dać z siebie.

Dorota
Dorota
12.07.19 16:55

Dziękuję za piękne świadectwo, również odmawiam nowennę choć od niedawna,moje spostrzeżenia są identyczne. Nowennę będę odmawiać już zawsze, następna za dusze w czyścu. Szczęść Boże!

aaa
aaa
12.07.19 22:24
Reply to  Dorota

tak Pani Doroto dusze czyscowe bardzo potrzebują pomocy 🙂

Ewa
Ewa
12.07.19 20:44

Uczucie pokory i daje dużo radości.
Życie się układa.
Polecam wszystkim nawet jak są szczęśliwi i zdrowi.

Dorota
Dorota
13.07.19 08:27
Reply to  Ewa

Dziękuję za świadectwo, ja odmawiam NP już tak długo jak istnieje ta strona, dzięki Panu Bogu i panu Markowi oraz wszystkim którzy tu działają. Wiele z moich NP zostało wysłuchanych ale również niewysłuchanych jest sporo. Ta modlitwa jednak pozostanie już do końca życia. Stała się moim nałogiem. Dziękuję MB za wszystko.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x