Mikowhy: Maryja cierpliwie słucha moich próśb

Odmówiłem już osiemnaście nowenn. Od 2016-11-01 do chwili obecnej, bez żadnego dnia przerwy. Siedem z nich ofiarowałem za dusze czyśćcowe, pozostałe w intencjach dotyczących moich osobistych spraw. Dwie prośby spełniły się w sposób spektakularny, zadziwiający wciąż dla mnie. Troski dnia codziennego często same się rozwiązują. Mam większość świadomość każdej chwili, to sprawia, że żyję naprawdę. Oddycham i czuję spokój serca, które kiedyś nasączone było smutkiem, bólem, żalem i strachem. Życie ma sens, bo różaniec uczy innego postrzegania przemijającej rzeczywistości. Maryja zawsze mnie wysłucha, bo jak mało kto, Ona potrafi słuchać cierpliwie. Módl się i walcz o siebie! Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
DorotaaaaEwaDorotaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne zakończenie. Czasami ludzie myślą, że modlitwa ma załatwić wszystko. Ale my nie możemy być bierni i tylko czekać. Modlitwa daje narzędzia: spokój, inne podejście do wielu spraw, ale my też musimy coś dać z siebie.

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za piękne świadectwo, również odmawiam nowennę choć od niedawna,moje spostrzeżenia są identyczne. Nowennę będę odmawiać już zawsze, następna za dusze w czyścu. Szczęść Boże!

aaa
Gość
aaa

tak Pani Doroto dusze czyscowe bardzo potrzebują pomocy 🙂

Ewa
Gość
Ewa

Uczucie pokory i daje dużo radości.
Życie się układa.
Polecam wszystkim nawet jak są szczęśliwi i zdrowi.

Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za świadectwo, ja odmawiam NP już tak długo jak istnieje ta strona, dzięki Panu Bogu i panu Markowi oraz wszystkim którzy tu działają. Wiele z moich NP zostało wysłuchanych ale również niewysłuchanych jest sporo. Ta modlitwa jednak pozostanie już do końca życia. Stała się moim nałogiem. Dziękuję MB za wszystko.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?