Marcelina: Szczęśliwa ciąża

Szczęść Boże. Pierwsze świadectwo napisałam parę miesięcy temu. Teraz czas na kolejne. Modlitwa dała mi bardzo dużo spokoju wiary że będzie dobrze . Otrzymałam bardzo dużo łask o które nawet nie prosiłam. Nasza Mama jest bardzo miłosierna dla nas . Tym razem prosiłam o zdrowe, żywe dziecko , ciążę bez komplikacji , o szybki poród ( odmawialam 9 miesięcy Nowennę,      jedna skończyłam nstp. Zaczynałam). Ciąża była zdrowa , super się czułam. Czasami diabeł mnie kusił , dawał źle myśli ale zaraz je odganialam . Wierzyłam i            wierzę w moc modlitwy. Nie robiłam żadnych badań dodatkowych . Maleństwo prawidłowo się rozwijało .

Poród był szybki – w ostatniej chwili mój lekarz został wezwany do dyrektora . Zawachalam się ale pomyślałam sobie : tak ma być , wszystko jest od Boga . Pani lekarz okazała się prze dobra , profesjonalna , miła osoba. Mała zablokowała się nóżkami i ona zaraz zareagowała , zobaczyła , i szczęśliwie odblokowala nóżki bez żadnej szkody dla dziecka. Dziękuję Bogu i Maryi . Wiem że czuwała nade mna. Dlatego , jeżeli się boicie , czujecie niepewność albo jakiś ogromny strach MÓDLCIE SIE . Pan Bóg chce abyśmy byli szczęśliwi .

PS. Mała jest żywa , zdrowa wszystko jest dobrze .

Msza Święta

25 GRUDNIA 2019

w Pompejach

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
BeataEliza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Eliza
Gość
Eliza

Niech Wam Matka Boża błogosławi. Bardzo dzielna i wytrwała z Ciebie osoba. Zdrowia i Błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i maleństwa. Z Panem Bogiem Kochani.

Beata
Gość
Beata

piękne świadectwo.
błogosławieństwa dla całej szczęśliwej Rodzinki smile

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ