Małgorzata: Sen Najświętszej Maryi Panny

Jakiś czas temu moja siostra podarowała mi karteczkę a na niej modlitwa ,,Sen Najświętszej Maryji Panny” Nigdy o nim wcześniej nie słyszałam . Siostra otrzymała ten Sen od babci swojego męża i miał on zawsze ich chronić przed różnymi nieszczesciami, a szczególnie od śmierci na drodze.
Pisze to ,ponieważ sama przekonałam się o jej mocy. Dokładnie rok temu 30 czerwca moje dzieci wraz z inną młodzieżą pojechali do Holandii do pracy ,gdy już niewiele dzieliło ich od celu wydarzył się straszny wypadek. Bus ktorym podróżowali zdezyl się z tirem , który z powodu awarii zatrzymał się na autostradzie .Z opowieści syna wiem ,że wszyscy spali ale w pewnym momecie jeden z pasażerów otworzył oczy i krzyknął do kierowcy „uważaj na tira ” w tej chwili kierowca odbił w lewo ale już zdążył udeżyc w tył tira. Cały bok busa został rozerwany , ośmioro pasażerów bylo w ciężkim stanie .Kto widział zdiecia z tego wypadku ,to nie dowierza, że tam wszyscy przeżyli i wracają do zdrowia . Przed wyjazdem dałam ,tą karteczkę z modlitwą córce , ona siedziała obok kierowcy .Bus zatrzymał się na 130 km. Z taką siłą uderzyli w tira . Jeden z wujków trafnie stwierdził ,że Matką Boża okryla Ich swoim płaszczem. To nie może być nic innego jak Wielki Cud ,za który będę dziękować Matce Bożej do końca moich dni .

Ikony i obrazy z Matką Bożą

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asia
Asia
22.07.19 20:27

Co to za modlitwa?

Dagmara
Dagmara
22.07.19 20:39
Reply to  Asia
Asia
Asia
22.07.19 21:39
Reply to  Dagmara

Dziękuję.

Jarosław
Jarosław
22.07.19 20:29

Odmawiam tą modlitwę od dłuższego czasu

Laura
Laura
22.07.19 21:09

Lepiej się trzymać Różańca a nie wynajdywać coraz to nowe „cudowne” modlitwy.
Matka Boża prosi, abyśmy codziennie odmawiali Różaniec, a nie jakieś inne modlitwy.

Dana
Dana
22.07.19 21:24
Reply to  Laura

Masz racje Lauro! Odmawiajmy Rozaniec.
Modlitwa Sen Maryi Pannynie ma imprimatur KK

Janina
Janina
24.07.19 08:06

O tak sen Matki Bożej to cudna modlitwa, też otrzymaliśmy wiele łask, polecam również modlitwę do sw.Marty, odmawiajcie ,przekonacie się sami jak potężne to modlitwy

Ona
Ona
11.03.20 19:31

Czy modlitwa „Sen Matki Bożej” jest uznana przez KK? Dostałam ją dziś od kogoś i tak się zastanawiam. Chociaż nie przepadam za tzw. „cudownymi modlitwami”, ale jestem ciekawa. Może ktoś wie.

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x