Małgorzata : Całkowite uzdrowienie rany.

Nowennę Pompejańska odmawiam juz od lat. I zawsze wysłuchane. Podam szczególnie opis łask niedawno odmówionej. Rozdrapałam kiedyś mala krostę na nodze. Wydawało się, że zwyczajnie się zabliźni. Niestety, rana sie powiększała. I to na domiar kolo kolana, ciężko było klękać w kościele a i chodzić, bo chciałam trzymać nogę prosto by szybciej zaschła rana.Sączyła się woda i wciąż musiałam robic opatrunki. A nie mam możliwości leżeć dłużej w łóżku ze względu na tryb życia , więc tak ponad rok sie z tym męczyłam, prowadząc dalej aktywny tryb życia. Wydalam na opatrunki krocie pieniędzy. Różne pudry, maści itp. Az pomyślałam, że przeciez mam Różaniec! I kończąc poprzednia nowennę w innej intencji, rozpoczęłam nową o uzdrowienie. Wyobrażałam sobie, że każde Zdrowas jest jak tabletka ktora wnika do mojego organizmu. Moja wiara byla w tym bardzo wielka! Juz na początku rana zaczęła zasychać, a potem CAŁKIEM zniknęła. Byl tez znak od Maryii, gdy część dziękczynna wypadła w święto Matki Bożej z Lourdes .
Drodzy Przyjaciele Matki Bożej z Pompejów, bądźcie wytrwali w odmawianiu nowenny i mocno wierzcie! Jeszcze nigdy nie było tak, by mnie nie wysłuchała.
Obecnie kończę już kolejna-za dusze z czyśćca i potem odrazu będę następną -juz obmyślam intencję.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Małgorzata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Najwazniesza jest wiara i ufność.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ