Karolina: Wymarzona praca

Świadectwo o nowennie dodaję teraz choć moja prośba została wysłanałuchana kilka lat temu. Moja droga do otrzymania stałej pracy była długa i wyboista, nieraz płakałam z bezsilności uderzając głową w mur. Kiedy doszłam już do kresu a lęk przed brakiem jakichkolwiek środków do życia nie dawał mi spokoju. Od mówiłam kilka nowenn w intencji otrzymania stałej pracy. Dostałam pracę w wyuczonym zawodzie, w miłej atmosferze i pracuję tam do dziś. Myślę, że to zasługa Nowenny bez niej nie dałabym rady.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
11.07.19 15:49

Ja też się boję, że nie znajdę nigdy pracy.

Karolina
Karolina
14.07.19 12:17
Reply to  Magdalena

Ja też się bałam, bardzo i miałam nawet wizję śmierci z głodu ale Matka Boska pomogła i lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć. Będzie dobrze.

Magdalena
Magdalena
16.07.19 06:06
Reply to  Karolina

Jak długo szukałaś pracy i gdzie pracujesz, jesli mozna zapytać? Ja znalazłam niedawno pracę, ale jest bardzo obciążająca psychicznie i fizycznie i długo tam nie wytrzymam, w dodatku jest na umowę zlecenie. Szukam dalej, ale jest ciężko.

Karolina
Karolina
16.07.19 15:33
Reply to  Magdalena

Stałej pracy szukałam 3 lata. W tym czasie pracowałam albo na śmieciowkach albo na czas określony niejednokrotnie doświadczałam mobbingu. Pracę w wyuczonym zawodzie nauczyciela dostałam po trzech latach od zakończenia studiów i pracuję tam do dziś. Jest mi tam dobrze i z radością wykonuję swój zawód.

Magdalena
Magdalena
16.07.19 17:56
Reply to  Karolina

To masz szczęście. Ja szukam już 5 lat. O pracy w zawodzie nie mam co marzyć. Podjęłam teraz pracę na umowę zlecenie, ale ta praca wykańcza mnie psychicznie. Już straciłam nadzieję na to, że znajdę stałą pracę na umowę o pracę.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x