Czcicielka: Pomoc dla dziecka

Dopiero teraz pisze to świadectwo choć zaczęłam odmawiać czwartą nowennę. Moje nowenny odmawialam w intencji nastoletniej córki, która weszla w okres dojrzewania i buntu: wagary, imprezy, papierosy i inne używki, próby samobójcze….Już sama nie wiedziałam czy to bunt czy choroba bo chodziłam z nią po wszelkich lekarzach. Prosiłam w nowennach o to by zdala egzaminy do liceum i skończyła szkołe. Po drodze bylo jeszcze bierzmowanie, które wyprosiłam by do niego przystąpiła. Zostałam wysłuchała za co bardzo Maryjii dziękuję, ale przyszedł czas próby…. kolejna próba samobójcza, odwrócenie się od kościoła, diagnozy psychiatryczne…. Brakuje mi sił na to wszystko, ale znów zaczęłam kolejną nowennę z powieżeniem mojej córki Maryji bo tylko Ona może wstawić się u Jezusa za nami i zawsze wysluchuje w sposób najlepszy dla nas choć czasem nie rozumiemy tego na początku. Dziękuję Maryjo za wszytko i proszę daj mi i mojej rodzinie przetrwać ten ciężki czas.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
KasiaMaria IIGosiairenaenia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Będzie dobrze Maryja się tym zajmię bądź silna napewno wszystko się ułoży ❤

Dorota
Gość
Dorota

Nie poddawaj się, będzie dobrze wszystko zobaczysz. MB ci pomoże, tylko non stop odmawiaj rozaniec.

enia
Gość
enia

Czcicielka kup”Uwolnienie z mocy złego ducha”ks.Clos , zapoznaj się z tymi modlitwami.Różańca z rąk nie wypuszczaj.

irena
Gość
irena

Czcicielko ,Matka Boza uratuje twoje dziecko ,czytajac twoje swiadectwo to jakbym czytala swoja historie z moja corka ,modlitwa uratowala moje dziecko .Maryja tez jest matka i wie jaki to bol ,kiedy matka widzi co dzieje sie z jej dzieckiem .Nie ustawaj w modlitwie ,bedzie dobrze ,zobaczysz.

Gosia
Gość
Gosia

Pomodle się za Was
Dasz radę, zobaczysz,
Powodzenia

Maria II
Gość
Maria II

Dołączam się do modlitwy.

Kasia
Gość
Kasia

Niech Pani porozmawia z córką i zastanowi się nad sytuacją w waszym domu. Tą rozmowa nie może być jedna i nie może to być pytanie w stylu ” co się z tobą dzieje?” Takie zachowania mają bardzo głębokie podłoże. Ja jestem dzieckiem z takimi problemami kiedyś, psychoterapia, a nawet hospitalizacja może być konieczna, zanim będzie za późno. Musi pani poświęcać czas dziecku, te modlitwy na pewno kiedyś doceni, ale teraz córka potrzebuje Pani najbardziej.