Asia: Pomoc w chorobie

Dokładnie 6 tygodni temu przy rutynowych badaniach cutologicznych doznałam szok. Mimo, iż nic mnie nie bolało i wydawało się, że jestem zdrowa jak ryba, wyniki pokazały zupełnie coś innego…  Zmiany dysplastyczne nabłonka i wirus HPV. Po dokladniejszych badaniach okazało się, że wirus jest wysokoonkogenny (powodujący nowotwór złośliwy), a zmiany które wywołał są już zmianami przednowotworowymi i czeka mnie zabieg wycięcia części szyjki macicy.
Jeszcze w trakcie czekania na dokładniejsze wyniki, chwyciłam za różaniec. Już kilka razy próbowałam podjąć wyzwanie Nowenny Pompejańskiej, lecz nigdy mi się to nie udawało. Tym razem postanowiłam, że wytrwam do końca.
Moje dokładne wyniki, które potwierdzily stan przednowotworowy przyszły dokładnie w dzień Najświętszej Maryi Panny Królowej Kościoła i w pierwszy dzień części dziękczynnnej. Wiem, że Maryja czuwa nade mną i nad moją chorobą.
Maryja obdarowała mnie przez ten czas również innymi łaskami. Spokój z jakim przyjęłam wiadomość o stanie przednowotworowym i czekającym mnie zabiegu z pewnością nie pochodzi z tej ziemi…
Ja nadal trwam w modlitwie, czeka mnie jeszcze pięknych 27 dni z Maryją, w których będą mogła jej dziękować za to, że jest przy mnie. Nadal mam również nadzieję, że zabieg nie będzie konieczny. Wierzę i modlę się o cud uzdrowienia ( przy całkowitej akceptacji woli Bożej).

Msza Święta w Pompejach

25 lutego 2020


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
eniaElaDominika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dominika
Gość
Dominika

Hej, życzę powrotu do zdrowia. Takie zmiany mogą się cofać, więc polecam zadbać o odporność. Ja miałam podejrzenie wirusa i małe zmiany. Brałam suplementy typu ahcc, groprinosin, beta glucan… Po roku powtórzyłam badanie i cytologia płynna grupa 1.

Ela
Gość
Ela

Jakbym czytała o sobie,wszystko dokładnie to samo. Miałam przeczucia że coś jest nie tak,po odebraniu wyniku ogromny spokój. Zaczęłam też Nowennę. To moja 8. Ciężko było zacząć kolejną więc kopniak był potrzebny. Obecność Matuchny odczuwam niesamowicie. Wszystko w życiu dzieje się po coś. Oddałam się zupełnie woli Pana. Wiem że jestem najlepszych rękach Maryi i jej Syna <3 Tota Tua <3 .
Zdrówka Asiu,pozdrawiam smile
napisz do mnie na e maila eluska802@o2.pl

enia
Gość
enia

Asia poczytaj sobie Koronke Wyzwolenia,świadectwa
Zdrowia życzę