Anonim: Nie poddawaj się

Mam 17 lat. Odmawiam ósmą nowennę pompejańska. Długo czekałem, aby napisać konkretne świadectwo. Wszystkie moje intencje zostały wysłuchane. Nie zawsze otrzymałem to co chciałem, ale może to i lepiej. Jednak najbardziej dumny jestem z więzi z Bogiem, którą rozwinąłem. Chcę wam powiedzieć wiele rzeczy. Nie miałem łatwego życia, ale dzięki temu doceniam to, co mam. Każde cierpienie ma sens, trzeba tylko umieć go zobaczyć. Nieważne jaką masz wiarę, wystarczy ją mieć i strzec jej. Konsekwentnie to robiłem i zmieniłem świat. Było ciężko, ale to bez znaczenia gdy widzisz uśmiech drugiego człowieka. Codziennie staram się odmawiać tą modlitwę, którą sam wymyśliłem:

Boże, pozwól mi znaleźć jakieś ciekawe zajęcie, aby nie myśleć o swoich problemach oraz wiernie Tobie służyć. Oddaję się Tobie całkowicie i niech się dzieje twoja wola. Tobie zostawiam swoje problemy i marzenia. Nie wiem, czy je spełnisz i jak je spełnisz. Jednak wierzę, że zrobisz wszystko co trzeba, jak obiecałeś.

Po prostu gdyby nie nowenna pompejańska, możliwe, że nie zobaczyłbym tyle szczęścia i miłości. Jeśli jesteś na dnie to naprawdę nie masz nic do stracenia. Najważniejsze to walczyć do końca. Pozdrawiam.

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
17 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
15 Autorzy
DorotaJutkaKatarzynaInkaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
enia
Gość
enia

Ojcze Nasz… Jezus w swojej nauce o modlitwie przypomina nam, że początkiem każdej modlitwy jest Ojciec. Nie powinny być to więc nasze niezaspokojone potrzeby, osobiste interesy czy lęki. On przecież o tym wszystkim wie, ponieważ zna na wskroś nasze serce i duszę. Modlitwa Ojcze nasz jest stworzona i dana nam przez samego Boga. Każde jej słowo i każda myśl została wybrana przez nieskończoną mądrość i miłość Bożą, jest więc źródłem miłosierdzia i łaski. Modlitwa Pańska jest kluczem podarowanym nam przez Boga byśmy mogli otworzyć Jego Najświętsze Serce i wziąć z Niego to, czego pragniemy. Ojcze nasz… Te dwa słowa dodają… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

A ja myslalam, ze moze pomyliles kolejnosc cyfr i zamiast 17 masz 71 taka bije dojrzalosc z twoich slòw, brawo….

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Cudowne świadectwo, dziękuję.

Pola
Gość
Pola

Piękne świadectwo! Dojrzałe i dające innym nadzieję i dobry przykład! Chwała Panu!!!

ewa
Gość
ewa

Anonimie, jesteś niezwykle dojrzałym młodzieńcem. Ósma Nowenna… pięknie!!! Ja również odmawiam ósmą, 18 dzień. Jednak jestem 3 razy starsza. Tyle jest w Tobie pokory. Prawdziwe szczęście mieć takie dziecko!!! Niech Cię Bóg błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.

Jarosław
Gość
Jarosław

Jestem pod wielkim wrażeniem w wieku 17 lat 8 NP. Modlitwa którą sobie wymyśliłeś jest pełna pokory i ufności. Ja w Twoim wieku zacząłem oddalać się od Boga i to bardzo. Trzymając się Różańca i Matki Boskiej nie pobłądzisz w życi.

Maria II
Gość
Maria II

Jarosławie , najważniejsze,że się odnalazłeś -Szczęść Boże. A Autor świadectwa istotnie budzi podziw.

Jarosław
Gość
Jarosław

Myślę że w niedługim czasie napisze o tym świadectwo.

Inka
Gość
Inka

Piękne świadectwo! Dziękuję za te słowa. Modlitwa prawdziwie z serca!
Otaczam Cię moją modlitwą

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dokładnie taka ma być modlitwa i zaufanie. Bez względu na to co nastąpi, albo bierzemy wszystko, albo nic. Powodzenia i opatrzności Bożej „Anonimie” i niech Matka Boża Cię strzeże 🙂

Jutka
Gość
Jutka

Piękne świadectwo i piękna modlitwa! Ja też w życiu wiele wycierpialam i wiem, że to cierpienie przybliża Cię do Boga.

Dorota
Gość
Dorota

Nowenna Pompejańska daje ogromną siłę.Kiedy mi było ciężko i załamywałam się Pan Jezus za pośrednictwem Mateńki podnosił mnie.Właśnie kończę Nowennę dziękczynną -odmawiałam w intencji badań. To niesamowite ile w takich trudnych sytuacjach dowiadujesz się o swojej wierze,i przede wszystkim wiesz że jest Pan Bóg nasz kochany Tatuś który nam pomaga. Chwała Panu i cudownej naszej Mateńce.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ