Wdzięczna: Pan mnie odnalazł

To moje drugie świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiam od dwóch lat. Dzięki Maryi moje życie zmieniło się o 180 stopni. Maryja zsyła dla mnie ogrom łask, chroni mnie przed przeciwnościami. Chciałam podzielić się niesamowitym doświadczeniem, które zyskałam przez wstawiennictwo Mateńki. Od kiedy pamiętam chodziłam na niedzielną mszę świętą, ale do Spowiedzi i Komunii Świętej przystępowałam tylko na Święta Zmartwychwstania. Dwa lata temu podczas Niedzieli Zmartwychwstania, podczas modlitwy po przyjęciu Komunii Świętej, poczułam jakiś brak, a może nawet pustkę i modliłam się o to, żeby w moim życiu coś się zmieniło. Chciałam poczuć miłość do Boga żywego oraz uświadomić sobie to ze on mnie kocha. Z biegiem czasu pojawił się ksiądz w mojej Parafii, którego kazania trafiały idealnie do mnie. Cytował pieśni które uwielbiałam, powolutku wybudzał moje serce. Początkowo nawet nie byłam tego świadoma. Myślałam ze to przypadek,… i tak dalej do kolejnej mszy i kolejnego kazania… Znowu to samo… W jego słowach słyszałam odpowiedzi na moje dotychczasowe życie, strapienia które aktualnie mnie dręczyły. Czułam jakby jego kazanie idealnie wpasowywało się w moje dotychczasowy moment życia. Jego słowa tak poruszały moje serce, że mimowolnie łzy płynęły strumieniami. Dziękuję Maryi, bo wiem ze to przez jej wstawiennictwo Bóg postawił na mojej drodze tego Kaplana. Nie jestem w stanie wyrazić radości i miłości która Matka Boża mnie obdarzyła, ale jestem jej ogromnie wdzięczna, że wzbudziła we mnie miłość i potrzebę bliskości z Nią i Jej wspaniałym Synem. Mam nadzieję, że kiedyś się odważę i podziękuję temu Kapłanowi za to, że dzięki niemu Pan odnalazł swoją zagubioną owcę. Nowenna Pompejańska ma ogromną moc i prowadzi nas do Boga, z Maryją życie jest dużo piękniejsze, łatwiejsze. Dzięki tej modlitwie zaufałam Jej i Panu. Modlitwa uzależnia, dodaje Nadziei, Wiary, Spokoju!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MariaJarosławMirka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mirka
Gość
Mirka

Dziękujmy Maryi za dobrych i wspaniałych kapłanów, oby jak najwięcej było ich w naszych parafiach, bo to przecież oni prowadzą nas do Boga . Chwała Panu.

Jarosław
Gość
Jarosław

Jeśli będziesz miała okazję to podziękuję temu kapłanowi nawet podczas spowiedzi. To dla nich też jest ważne, że to co robią, mówią trafia do wiernych i przynosi owoce.

Maria
Gość
Maria

W mojej parafii również mamy wspaniałego kapłana. Tak jak u Ciebie. Jego droga kapłańska jest skomplikowana, niedoceniany przez zwierzchników, nierozumiany, ciągle bez parafii. Teraz od jakiegoś czasu jest proboszczem w monej parafii. Ja teraz wiem, że Pan Bóg tak to wszystko poprowadził, aby ten Kapłan trafił do nas, aby zaczął orkę na ugorze. Parafia niesamowicie się zmienia. Ludzie zaczęli garnąć się do Kościoła, aktywnie działać na rzecz parafii i co ważne- modlić się.
Boże, dziękuję Ci za tego Kapłana