Waldemar: Otrzymane łaski

Odmawiam 11 NP i otrzymałem wiele łask ale nadal czekam .Moją sytuacja rodzinna jest skomplikowana.Mam żonę po ślubie cywilnym i synka 5 lat.Żona jest dobrym człowiekiem i chce pomagać innym ale wplątała się w numerologię i tarota.Probowalem z nią o tym rozmawiać aby z tym zerwała ale ona twierdzi że jest ok. Gdy ponad 2 lata temu zacząłem odmawiać NP zaczęły się problemy.Żona stała się innym człowiekiem w stosunku do mnie ,nie chce wchodzić w szczegóły ale zarządzała rozwodu.Nir chce rozwodu bo mamy syna 5 lat i dlatego że wiem co kieruje obecnie moją żoną.Byłem u księdza egzorcysty.Modle się w różnych intencjach,odmawiam Nowenne do Matki Bożej rozwiązującej węzły i inne modlitwy aby zło opuściło żonę.Czytam wasze świadectwa i one dodają mi siły.Prosze módlcie się za moją żonę żeby się ocknęła i wróciła do Pana Boga i jeżeli jest wola Boga do mnie.Żons jest wspaniała kobieta ale się pogubiła.Pomóżcie proszę.

Pompejańskie

rozważania

różańcowe!


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
9 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
FloeniaEwaNataliaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Madzia
Gość
Madzia

Modlitwa to za mało. Pość w intencji swojej żony. Wiem, ktoś powie/pomyśli,że nawet księża nie poszczą. Prawda. Ale Ty pość.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was niech Duch Święty was prowadzi.

Maria
Gość
Maria

Pomodlilam się w Waszej intencji. Niech Maryja ma Was w Swojej opiece.

Natalia
Gość
Natalia

Przed Bogiem to nie jest Twoja żona. Dopóki nie wyprostujecie tej sprawy, tą drogą demon będzie Was nachodził.

Ewa
Gość
Ewa

Koronka do ran Pana Jezusa , mold się nią i przepraszaj za wszystko. Ja odmowilam już nie wiem ile nowenn i nic, dopiero jak zaczęłam przepraszać, uwielbiac Jezusa czuje jego pomoc. Pomodle się za was.

enia
Gość
enia

Jest piękna Modlitwa Uniżenia, poczytać o niej

Flo
Gość
Flo

Dołączam do tej intencji, w czasie moich modlitw za uzależnionego męczył mnie zły duch, ale wzywałam na pomoc Jezusa i wszytko odeszło. To jest niebezpieczna rzeczywistość, dlatego pamiętaj, że bez Niego nie wygramy ze złem. Polecam Ci również codzienną modlitwę do Archanioła Michała.
Natalia ma jednak rację: to nie jest Twoja żona i dopóki tak jest, zło ma zawsze łatwiejszą drogę do Was.