Waldemar: Otrzymane łaski

Odmawiam 11 NP i otrzymałem wiele łask ale nadal czekam .Moją sytuacja rodzinna jest skomplikowana.Mam żonę po ślubie cywilnym i synka 5 lat.Żona jest dobrym człowiekiem i chce pomagać innym ale wplątała się w numerologię i tarota.Probowalem z nią o tym rozmawiać aby z tym zerwała ale ona twierdzi że jest ok. Gdy ponad 2 lata temu zacząłem odmawiać NP zaczęły się problemy.Żona stała się innym człowiekiem w stosunku do mnie ,nie chce wchodzić w szczegóły ale zarządzała rozwodu.Nir chce rozwodu bo mamy syna 5 lat i dlatego że wiem co kieruje obecnie moją żoną.Byłem u księdza egzorcysty.Modle się w różnych intencjach,odmawiam Nowenne do Matki Bożej rozwiązującej węzły i inne modlitwy aby zło opuściło żonę.Czytam wasze świadectwa i one dodają mi siły.Prosze módlcie się za moją żonę żeby się ocknęła i wróciła do Pana Boga i jeżeli jest wola Boga do mnie.Żons jest wspaniała kobieta ale się pogubiła.Pomóżcie proszę.

NOWOŚĆ

Modlitwy do św. Józefa

Nowenna - Septenna

- Różaniec - Siedem boleści

- Litania - Za konających

2,50

  • Modlitwa to za mało. Pość w intencji swojej żony. Wiem, ktoś powie/pomyśli,że nawet księża nie poszczą. Prawda. Ale Ty pość.

  • Przed Bogiem to nie jest Twoja żona. Dopóki nie wyprostujecie tej sprawy, tą drogą demon będzie Was nachodził.

  • Koronka do ran Pana Jezusa , mold się nią i przepraszaj za wszystko. Ja odmowilam już nie wiem ile nowenn i nic, dopiero jak zaczęłam przepraszać, uwielbiac Jezusa czuje jego pomoc. Pomodle się za was.

  • Dołączam do tej intencji, w czasie moich modlitw za uzależnionego męczył mnie zły duch, ale wzywałam na pomoc Jezusa i wszytko odeszło. To jest niebezpieczna rzeczywistość, dlatego pamiętaj, że bez Niego nie wygramy ze złem. Polecam Ci również codzienną modlitwę do Archanioła Michała.
    Natalia ma jednak rację: to nie jest Twoja żona i dopóki tak jest, zło ma zawsze łatwiejszą drogę do Was.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!