Urszula: Radość z odmawiania nowenny

Pragnę podzielić się moim świadectwem z odmawiania nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam już trzy nowenny, w pierwszej modliłam się o potomstwo dla syna i synowej na łaskę nie czekałam długo i już w tym roku zostanę babcią . Drugą odmawiałam w intencji córki o dobrego męża ,właśnie się dowiedziałam że na drodze jej życia pojawił się wspaniały chłopak . Trzecią odmawiałam we własnej intencji o rozwiązanie problemów w pracy. Może nie otrzymałam jeszcze łask , ale wierzę mocno że Maryja mnie nie opuści . Naprawdę po każdej odmówionej nowennie czułam radość i spokój że wszystko będzie dobrze . Minie kilka dni i ponownie zaczynam odmawiać nowennę, intencji mi nie zabraknie. A dzień bez nowenny to dzień stracony.

Przenieś się do Gietrzwałdu,

by zobaczyć, co kryje w sobie

to cudowne miejsce -  jedynych

w Polsce uznanych objawień Matki Bożej.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
GabrielaAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Wybacz, ale mam wrażenie że traktujesz nowennę pompejanska jak „maszynkę” do spełniania życzeń. Udalo się, to następną odmowię. Wszechmocnego Boga ogranicza jednak wolna wola człowieka, którą z miłości do nas, nie będzie naruszal, dlatego w Twojej pracy nic się nie zmienia.

Gabriela
Gość
Gabriela

Nie do końca Cię Aniu rozumiem. Przecież sam Pan Jezus powiedział – proście, a otrzymacie! Do Matki Bożej można także się uciekać w każdej sytuacji. Czy to coś złego prosić o dobrego męża czy żonę? Na pieszej pielgrzymce na Jasną Górę roi się od takich próśb i księża pochwalają młodych ludzi, którzy w takiej intencji ofiarują trud wędrówki. I można rzec dzieją się cuda… tzn. ten, który prosił składa następnego roku świadectwo i w obecności innych pielgrzymów oświadcza się. Może łatwiej byłoby powiedzieć „idź sobie na dyskotekę i tam spotkasz swoją połowę” aniżeli w takiej intencji odprawić 54 dniowe nabożeństwo.… Czytaj więcej »

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ