S.: Matka Boża jest niesamowita!

Nowenna Pompejańska ma niesamowitą moc. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Chciałabym podziękować Matce Bożej, która w sposób po ludzku niemożliwy przemieniła życie moje oraz mojej rodziny. Matka Boża wyprosiła łaskę nawrócenia dla mnie oraz moich najbliższych. Moja mama po 5 latach niespowiadania się i niechodzenia do Kościoła przystąpiła do spowiedzi świętej, a teraz czynnie odmawia Nowennę Pompejańską wraz z moim tatą. Mój niewierzący narzeczony, a teraz mąż zgodził się na ślub kościelny, choć bardzo tego nie chciał. Aktualnie mąż codziennie się ze mną modli, przystępuje do sakramentu pokuty i uczestniczy w niedzielnej Mszy Św. Odmówiłam także w jego intencji Nowennę Pompejańską o czystość myśli, serca i uczynków. Dzięki tej Nowennie zerwał z nałogami z którymi zmagał się kilkanaście lat. Poza tym Matka Boża wyprosiła mi łaskę uporządkowania serca i priorytetów w życiu, a także łaskę pogody ducha i spokoju wewnętrznego. A trzeba wiedzieć, że zawsze byłam kobietą bardzo strachliwą i lękliwą. Matka Boża pomogła mi także wyjść obronną ręką z wielu niebezpiecznych i trudnych sytuacji w których się znalazłam. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za Twoje Niepokalane Serce w którym chronisz mnie i moją rodzinę. Odmawiajcie różaniec! To jest nasza broń, nasze schronienie, nasza jedyna pewność.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
Aneta
09.06.19 14:38

Chwała Panu. Dziękuję za to świadectwo
Daje mi wiarę że warto nie ustawac w modlitwie. Napisz proszę czy zawsze modlilam się na kleczaco czy różnie?

enia
enia
09.06.19 15:36

S i taki Anioł musi byc w rodzinie.
Szczęść Boże

Patrycja
Patrycja
09.06.19 17:03

Witam.. Bardzo fajne świadectwo. Napełniające wiarą. Bardzo za nie dziękuję. Też mam problem z mężem, który niestety odsunął się od Boga i Kościoła. Zaczynam w Jego intrncji nowennę. Bóg zapłać

Maria II
Maria II
09.06.19 18:21

Gratuluję skuteczności modlitwy:))

Ryszard Bielecki
Ryszard Bielecki
10.06.19 07:06

Witam wiem że różaniec pomaga jestem gotów zły wstrzymuje mnie mam obawę że nie dokończę narazie codziennie odmawiam różaniec i mam nadzieje że się to zmieni

zielona
zielona
10.06.19 11:13

Ja się zastanawiam co odmawiac czy różaniec czy koronkę. Może to i głupie bo lubię jedną i drugą modlitwe a czasu nie mam na jedno i drugie albo lenistwo bierze gore.

Bożena
Bożena
10.06.19 12:38

Matuchno jesteś ukochaną mamusią nie ma innej nigdy mnie było i nie będzie.

Anna
Anna
10.06.19 15:27

Zaufaj Bogu dasz radę. Ja w takich chwilach słucham „Jezu ty się tym zajmij.”pomaga w chwilach zwątpienia

Anna
Anna
12.06.19 09:25
Reply to  Anna

Jeśli mogę ci coś jeszcze doradzić to warto posłuchać kazań księdza Piotra Pawlukiewicza na YouTube.
Na pewno znajdziesz kazanie dla siebie.

Michał
Michał
10.06.19 19:22

Witam. Ja modlę się NP od 20 dni w intencji uratowania mojego małżeństwa. Żona wyprowadziła się z domu i chce rozwodu. Stwierdziła że dusi się w małżeństwie i chce być wolna. Oddaliła się całkiem od Boga i kościoła.

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik