Piotr: Zdrowie psychiczne

Od prawie dwóch lat cierpię na schizofrenię urojeniowa. Wcześniej cierpialem też na anoreksję która na szczescie ustąpiła sama. Modlilem się w intencji uzdrowienia całkowitego z tej choroby i dopasowanie odpowiednio leków a może odstawienia ich na stałe. Nowenne zacząłem na początku roku 2019. Już od samego początku widziałem wiele łask splywajacych na moje życie.Po skończonej nowennnie lekarz zmienił mi trochę leki po których czuje się lepiej. Jestem też spokojny bo wiem że Maryja działa cuda a moja choroba to długi proces zdrowienia i ufam maryji i Jezusowi że stopniowo będę mógł wracać do jeszcze lepszej formy.

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AAA
AAA
26.06.19 12:26

Piotrze, niech Maryja ma Cię w swojej opiece. Ja kocham kogoś, kto jest chory na schizofrenię, niestety, nie wiem czy to choroba czy inne powody sprawiły, że mnie zostawił… Całym sercem ufam, że Pan Bóg się zmiłuje i jemu da łaskę zdrowia, a naszej relacji kolejną szansę. Bo dla mnie ta choroba nie jest żadną przeszkodą. Dużo zdrowia i sił dla Ciebie, jesteś w najlepszych rękach, pomodlę się za Ciebie 🙂

Gabriela
Gabriela
26.06.19 13:55

Piotrze bądź dobrej myśli i nigdy nie trać nadziei. Ja przez ponad 20 lat leczyłam się bezskutecznie na padaczkę skroniową i wyglądało, ze tak zostanie do końca życia. Lekarze mówili, że muszę się z tym pogodzić. Niestety lekarstwa nie były obojętne dla organizmu, a szczególnie wątroby. Ta choroba obfituje w wiele dolegliwości natury psychicznej i jest uciążliwa nie tyle dla chorego, co dla otoczenia. Mój proces powrotu do zdrowia trwał kilka dobrych lat, a rozpoczął się od pieszej pielgrzymki do Czarnej Madonny, woda z Lourdes także mi pomogła tzn. wzmocniła wiarę i nadzieję, że dzieją się cuda. Na dobre odzyskałam… Czytaj więcej »

enia
enia
26.06.19 14:18
Reply to  Gabriela

Gabriela to nalezy kupić ksiazke ze szkaplerzem i dac ten szkaplerz poswiecić?
czy jakieś Zgromadzenie rozprowadza?

Gabriela
Gabriela
26.06.19 14:53
Reply to  enia

Eniu – zielony szkaplerz nie jest związany z przynależnością do bractwa. Wystarczy, ze zostanie pobłogosławiony przez kapłana, co uczyniłam w swojej parafii. Odmawia się jedynie rano i wieczorem akt strzelisty. Pomyliłam się niestety w powyższym komentarzu, że nosiłam go rok… to były 2 lata. Kupiłam go z książką pt:”szkaplerz, który uzdrawia”. Został wykonany ręcznie przez siostry Szarytki.

enia
enia
26.06.19 14:57
Reply to  Gabriela

Dziękuję

enia
enia
26.06.19 15:24
Reply to  Gabriela

Dzwoniłam do Szarytek i mi wyślą ,dziękuję, tyle się od Ciebie uczę.
pzdr

Gabriela
Gabriela
26.06.19 16:21
Reply to  enia

Dzięki Eniu za zainteresowanie, jednak trudno powiedzieć że się ode mnie czegoś uczysz. Chyba tylko Ty jedna! Wolę nie komentować świadectw na tematy problemów małżeńskich czy rodzinnych, ponieważ mnie w takich sytuacjach nigdy nie przyniosły poprawy tzw. dobre rady innych osób – a raczej je skomplikowały, gdy słuchałam rad. Owszem tylko jedna rada okazała się trafna – bardziej zaufać Maryi, która jest przecież kobietą, małżonką i najlepszą z Matek. Tu na forum wolę się po prostu podzielić tym, czego doświadczyłam i dlatego wolę komentować świadectwa tyczące się raczej zdrowia psychicznego, zniewoleń itp. Uważam, że na problemy małżeńskie i rodzinne najlepsza… Czytaj więcej »

Magda2
Magda2
27.06.19 17:35
Reply to  enia

Eniu czy mogłabyś proszę napisać, gdzie znalazłaś siostry Szarytki, które mogą wysłać szkaplerz? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

enia
enia
27.06.19 18:18
Reply to  Magda2

Proszę
krakowmałpaszarytki.pl
napisz

Magda2
Magda2
27.06.19 18:41
Reply to  enia

Dziękuję 🙂 Bóg zapłać!

enia
enia
02.07.19 16:42
Reply to  Gabriela

właśnie otrzymałam dziś przesyłkę, dam u nas poświecić

lukasz
lukasz
26.06.19 19:59
Reply to  Gabriela

Ksiadz egzorcysta gabriel amorth w swojich ksiarzkach opisuje o padace ze demon to robi padaczke i trza egzorcyzmy po egzorcyzmach demon padaczka odchodzi raz na zawsze i tyz demon sodomii powoduje nowotwory raki i ksiadz egz.gabriel amorth opisuje ze po egzorcyzmach nowotwory raki znikajom jak demona sodomii sie wyzuci. Z ciala chorego na nowotwory i inne choroby.

Gabriela
Gabriela
26.06.19 21:20
Reply to  lukasz

Temu nie przeczę, że grzechy ciężkie mają niszczący wpływ na naszą duszę, a zwłaszcza te których świadomie nie wyznaje się na spowiedzi i co gorsze, po świętokradzku przyjmuje się sakramenty. Nie można służyć Bogu i diabłu. Egzorcyzmy to raczej ostateczność i bywa tak, że egzorcysta odsyła osobę do lekarza lub odwrotnie – lekarz do egzorcysty. Czytałam też o przypadku, gdy dwoje ludzi przyprowadziło do egzorcysty „opętaną” osobę i jak się okazało – ta osoba była wolna, a egzorcyzm był potrzebny tym, którzy „opętanego” na siłę przyprowadzili.

lukasz
lukasz
27.06.19 00:22
Reply to  Gabriela

Tom chorobe padaczke szatan demon robi ks egzorcysta gabriel amorth z watykanu opisuje w swojiej ksiazce .a ja sam mialem wiele egzorcyzmow to wiem jak to jest z tym

Gabriela
Gabriela
27.06.19 07:00
Reply to  lukasz

Jeśli chodzi o mnie, to kilka razy korzystałam z wizyty śp. zielarza o. Grzegorza Sroki z Rychwałdu. On zalecał jedynie dietę wegetariańską oraz picie specjalnych zestawów ziołowych oraz wiesiołek (nie w kapsułkach). On sam rozprowadzał niegdyś takie mieszanki. Dużą uwagę należy tez zwrócić na swoje otoczenie i tryb życia oraz inne szkodliwe czynniki, których człowiek nie jest nawet świadomy. W moim przypadku o 75 % się poprawiło, gdy stomatolog usunął z jamy ustnej plomby amalgamatowe, które zawierają trującą rtęć. Sam mówił, że takie wypełnienie zębów absolutnie nie powinno być stosowane. A cóż ja w dzieciństwie czy młodości miałam wiedzieć, która… Czytaj więcej »

Gabriela
Gabriela
27.06.19 07:52
Reply to  lukasz

Są rożne odmiany tej choroby i tym samym rożne przyczyny. Nawet długie oglądanie telewizji może wywołać takie objawy. Podobnie długo trwający stres z chronicznym niedoborem magnezu. Padaczka, to nie zawsze upadanie z pianą na ustach i gryzieniem jezyka. W moim przypadku była to tylko utrata świadomości… Oderwanie od rzeczywistości. Stan minął, lecz niczego sie nie pamietało.

lukasz
lukasz
27.06.19 09:25
Reply to  Gabriela

Niczego sie niepamietalo bo wtedy tym demon co powoduje padaczke sie manifestuje jako tym napat padaczki choroby a zeby colkiem wyleczyc padaczke to modlitwy uwolnienia egzorcyzmy ks .egzorcysta z watykanu egzycyzmowal takich chorych na padaczke czy nowotwory itp i wtedy demon ktury powoduje te choroby manifestowal sie i po egzorcyzmach padaczka i wszystkie objawy znikly nazawsze .sammialem egzorcyzmy to wiem

Gabriela
Gabriela
27.06.19 09:41
Reply to  lukasz

Ja Łukaszu wyszłam z tej choroby bez egzorcyzmów. Widocznie moją „egzorcystką” była Matka Boża czy różni Święci, do których się uciekałam. Po co mi egzorcyzm, skoro już od 7 lat nie mam żadnych ataków choroby? Swoją drogą miałam osobisty kontakt ze sławnym (nie tylko w Polsce) egzorcystą – franciszkaninem o. B. Kocańdą i nawet miałam okazję szczerej spowiedzi u Niego. Dlaczego nie zaproponował mi egzorcyzmu? Kazał jedynie słuchać głosu w duszy i samej znajdywać odpowiedzi – dlaczego tak lub inaczej się dzieje.

lukasz
lukasz
27.06.19 09:31
Reply to  Gabriela

W bibli nawet pan jezus wyzucal demony epilepsi padaczki .niekture choroby szatan powoduje i upadle anioly demony .bo 1/3 upadlych aniolow .i kazdy demon rozne choroby powoduje.np schizophrenia demon nero .raki nowotwory demon sodomii.itp bo czlowiek jest zbudowany z duszy niesmiertelny co mowi w srodku w czlowieku to jest dusza niesmiertelna ktorom Bog stwarza w tych komurkach w lonie kobiety .i z ciala itp

Gabriela
Gabriela
27.06.19 09:44
Reply to  lukasz

Jezus mówił także swoim apostołom dlaczego sobie nie radzą, że trzeba postu i modlitwy, aby niektórych uzdrowić – co uczyniłam. Owszem modliłam się także prostym egzorcyzmem do św. Michała Archanioła.
Tak jak Ty to Łukaszu widzisz, to w każdej parafii musiałoby służyć kilku egzorcystów, a musiałyby zniknąć oddziały onkologii, neurologii i psychiatrii?! Egzorcyści zaś musieliby pracować dzień i noc, bo kolejka ludzi byłaby coraz dłuższa.

Gabriela
Gabriela
27.06.19 10:13
Reply to  Gabriela

… i jeszcze mały dopisek. Widzę także, że jest niedobrze – bo Pan Jezus pisze się z dużej litery. Nawet jeśli ktoś popełnia błędy, to taki błąd nie powinien mieć miejsca.

lukasz
lukasz
27.06.19 11:45
Reply to  Gabriela

Klawiatura mi sie nieraz zacina w telefonie dotyk klawiatury

lukasz
lukasz
27.06.19 11:48
Reply to  Gabriela

Moja mama choruje na schizophrenia demon Nero to robi mowi doniej .

lukasz
lukasz
27.06.19 12:01
Reply to  Gabriela
enia
enia
27.06.19 10:37
Reply to  lukasz

Tak, Pan Jezus,Matka Boza,Msza św piszemy tylko z duzej litery

Gabriela
Gabriela
27.06.19 10:08
Reply to  lukasz

Swoją drogą to źle, że na forum Nowenny Pompejańskiej, wspominasz tylko o takiej „terapii”, a nic nie piszesz o Królowej Różańca Świętego. Szatan nie jest wszechmocny i raczej jest trzymany na łańcuchu – może działać do pewnej granicy. Wszechmocny jest Pan Bóg! Do egzorcysty trafiają często ludzie, którzy ulegli zgubnym propozycjom świata (często nieświadomie). Nawet homeopatia jest bardzo zgubna i może człowieka poważnie zniewolić. Trzeba być ostrożnym nawet ze słuchaniem muzyki, czy uprawianiem niektórych sportów.

enia
enia
27.06.19 10:35
Reply to  Gabriela

Tak masz racje Gabriela, ostroznosć ostrożnosć we wszystkim. Teraz lato i widze jak na bluzkach mają /nawet w kosciele/ znaki satanistyczne, tatuaże.W tej chwili jest tak moda na te tatuaże,plaga.U nas joga bardzo modna, władze miasta „dbają” o mieszkańców i darmowo mozna korzystać,pierścien atlantów na palcu i Komunię przyjmuje, w jakiej ciemnosci duchowej żyją ludzie. Przerażające

Gabriela
Gabriela
27.06.19 12:10
Reply to  enia

Coż Eniu? Znikam z tego forum, bo widocznie jestem drzewem, ktore nie wydaje dobrego owocu. Moje komentarze powodują raczej niepokoj. Świadectwem wole sie dzielić na pielgrzymim szlaku. Pozdrawiam i życze wytrwałości na forum. Z Bogiem!

enia
enia
27.06.19 15:10
Reply to  Gabriela

Zostań, zostań, Twoje komentarze sa bardzo mądre

enia
enia
27.06.19 15:23
Reply to  Gabriela

Gabriela jak Ty znikasz to ja też, nie ma Marii II,meny, kiedyś był p.Alberto i też przestał się udzielać i jeszcze wiele innych osób co czytałam komentarze, Hanka, Paul,Grzegorz,Janek…..

Gabriela
Gabriela
27.06.19 15:45
Reply to  enia

A cóż mam tu czynić, skoro mój komentarz napisany w dobrej wierze, iż wleje w serce Piotra więcej nadziei na wyjście z choroby – mógł niestety jej pozbawić. Gdyby nie było tu mojego wpisu, wówczas – być może – i Łukasz nie przyczepiłby swojego komentarza, który w czarnych barwach opisał swoją opinię na temat różnych chorób (także schizofrenii). Mnie On bezpośrednio nie skrzywdził, ponieważ od dawna nic mi już nie dolega. Jednym słowem – dla mnie to czas stracony, który lepiej wykorzystać na modlitwę różańcową. Wolę żarliwiej się zaangażować w Krucjacie Jednej Intencji. Na razie ofiarowałam modlitwę „Anioł Pański” i… Czytaj więcej »

lukasz
lukasz
27.06.19 11:51
Reply to  Gabriela

Odmawialem jusz 3 nowenny pompejanskie .i inne

Leo
Leo
26.06.19 20:34

Duże dawki wit B3 – niacyny. Poczytaj, wszystko jest uleczalne.

Ewa
Ewa
26.06.19 21:44
Reply to  Leo

Dzięki Leo….skorzystam!!!;)

Agucha
Agucha
26.06.19 22:56
Reply to  Ewa

tylko poczytaj jeszcze koniecznie o objawach przedawkowania niacyny – nie sa ‚straszne’ ale mozna sie wystraszyc stanu w ktorym sie wtedy czlowiek znajduje – przerobilam na sobie 🙂

Gabriela
Gabriela
27.06.19 09:19
Reply to  Leo

Tu byłabym na miejscu Piotra ostrożna, a tym bardziej na forum. Uważam, że to leży w rękach lekarza – nawet jeśli komuś innemu przyniosło ulgę. To podobnie, jak z wit. C, która rzekomo chroni przed grypą itp. Ludzie jedzą, ją w takim okresie jak cukierki, a nie wiedzą że sobie mogą poważnie zaszkodzić. Nawet na łamach „Gościa Niedzielnego” był na ten temat obszerny artykuł, czym grozi takie samoleczenie wit. C. Ona zabija wit. B 6, co może prowadzić do uszkodzenia nadnerczy, a co za tym idzie – można mieć problemy ze wzrokiem. Nikt jednak tego nie skojarzy i idzie wpierw… Czytaj więcej »

Gabriela
Gabriela
26.06.19 21:46

Piotrze – zawierz Maryi, lecz także Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Jego Najdroższej Krwi, która ma uzdrawiającą moc. Jeśli Jesteś w stanie łaski, to warto jak najczęściej uczestniczyć w ofierze Mszy św i karmić się Ciałem Chrystusa. Powrót do pełni zdrowia to długi proces, a nie jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Cierpienie jest wpisane w życie Chrześcijan i nie zawsze jest dobrze, jeżeli go nie ma.

Paulina
Paulina
27.06.19 19:55

Piotrze jak objawia się ta choroba u Ciebie?

Piotr
Piotr
15.08.19 15:57

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i modlitwę niech wam wszystkim Maryja i pan Bóg błogosławi

Piotr
Piotr
15.08.19 16:11

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia niech wam Maryja i Wszechmogacy Bóg błogosławi

40
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x