Mateusz: Wyjście z nałogu

Dzięki nowennie pompejańskiej udało mi się skończyć z piciem alkoholu i paleniem papierosów. Odmawianie tej modlitwy daje mi siły do codziennego funkcjonowania i uwierzenia ze można w każdej chwili pozbyć się swoich nałogów z pomocą Matki Bożej.


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Lula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lula
Gość
Lula

Świadectwo proste i piękne – tak jak nasza wiara. Dziękuję, umocniło mnie w przekonaniu, żeby nie poddawać się w prośbach. Odmawiam Nowennę Pompejańską wraz z dodatkowymi modlitwami i ofiarowaniem własnego cierpienia o uzdrowienie człowieka mocno uzależnionego od nikotyny. Wierzę, że Najświętsza Maryja Panna mnie wysłucha, a wspomniany człowiek zechce zerwać z nałogiem, tym bardziej, że uważa się za wierzącego. Gdy zaczęłam modlitwy w tej konkretnej intencji dręczył mnie zły duch i wiem, że nałogi pochodzą bezpośrednio od złego. Aż strach bierze, że ludzie to bagatelizują – zwłaszcza nałóg palenia, który jest niemalże wszędzie akceptowany.
Życzę wytrwałości i dalszych łask Bożych!