Marcin: Modlitwa o nawrócenie

Chciałbym złożyć świadectwo, moja prośba o nawrócenie dla dziewczyny jeszcze nie została wysłuchana. Mimo to zauważyłem, że odmawianie różańca pomaga mi osiągnąć spokój wewnętrzny oraz doświadczyłem wielu dobrych i niespodziewanych sytuacji od kiedy zacząłem NP, wierzę, że to dzięki Matce Bożej całe to dobro pojawia się w moim życiu. Kontynuuję nowennę i liczę, że moja prośba zostanie wysłuchana prędzej czy później.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elżbieta
Elżbieta
16.06.19 22:27

Ja też modlę się o nawrócenie chłopaka, nawet odprawiam za niego posty. Już kilka miesięcy temu skończyłam nowenne w tej intencji i narazie też nie zauważam poprawy.
Ale wierzę, że Bóg już działa. Kiedyś czytałam fragment, który mówił że Bóg już wie i zaczyna działać, zanim jeszcze podejmiemy modlitwę.
Wiem, że twoja i moja modlitwa będą wysłuchane.

Flo
Flo
17.06.19 10:19

Dołączam do Twoich modlitw.
Sama odmawiam Nowennę w intencji człowieka uzależnionego, na którym mi zależy, a który nie chce porzucić nałogu.
Z Bogiem

Jasiek
Jasiek
17.06.19 11:26

Przeżywam dokładnie to samo. Ufam w Boży plan i nie poddam się. Pozdrawiam i dołączam się do modlitw.

Pola
Pola
17.06.19 15:41

Ja również odmówiłam nowennę w tej intencji za bliską mi osobę. Dla dodania otuchy osobom modlącym się za innych mogę dać świadectwo, że o moje nawrócenie modliła się kilka miesięcy moja mama. Co prawda moje życie wywróciło się do góry nogami, ale w tym trudnym czasie bez czyjegokolwiek namawiania, nakłaniania, krok po kroku odkrywałam Boga i Matkę Bożą, poprzez modlitwy, kazania, książki, uczestniczenie w eucharystii, spowiedź, rekolekcje. Oczywiście nawrócenie jest początkiem trudnej drogi ale liczę, że niezależnie od tego jak dalej potoczy się moje życie, będę już zawsze blisko Boga i moje serce, mimo tego, że jest złamane przez bliską… Czytaj więcej »

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA