Kasia: Modlitwą uprosiłam więcej

W listopadzie 2017… napisałam świadectwo o szczęśliwym porodzie i zdrowiu mojej siostry i jej córeczki. Użyłam słów „dziekuję Mateńko i proszę o więcej…” i teraz dotarło do mnie jak prorocze były to słowa. To bylo moje ciche marzenie… To moje WIĘCEJ ma na imię Szymuś teraz ma 6 miesięcy i codziennie budzi mnie promiennym uśmiechem. Wiara naprawdę czyni cuda! Trzeba tylko umieć dostrzegać rękę bożą w każdym dniu naszego życia.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
GabrielaGabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Dobrze napisalas, ze trzeba we wszystkim widziec reke Boza. Wielu tego nie dostrzega i twierdzi, ze nowenna nie przynosi efektow lub w zdarzeniach widzi jedynie dzielo przypadku. Niech Cie Maryja prowadzi w macierzynstwie, bo Ona jest najlepsza Matka!

Gabriela
Gość
Gabriela

Małe sprostowanie co do komentarza – niemalże identycznego. Po prostu coś nie wyszło i napisałam po raz wtóry, a tu po paru godzinach został wyświetlony czy zatwierdzony. Domyślam się, ze moje komentarze są pod kontrolą i jak mawia o. Dolindo – są chyba, jak długi makaron…

Gabriela
Gość
Gabriela

To wspaniałe Kasiu, że widzisz w codzienności Bożą rękę. Wielu po odprawieniu nowenny tego nie dostrzega i twierdzi, że nowenna nic nie daje. Dziecko jest w końcu Bożym darem i potrafi uświęcić nas dorosłych. Życzę wielu dalszych łask i opieki najlepszej z Matek!

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ