Karolina: Przemiana

Szczęść Boże , chciałam się podzielić swoim świadectwem . Od dziecka słyszałam same złe rzeczy na mój temat od rodziców, że jesteś wredna, chamska , bezczelna, nie mamy do ciebie zaufania , i robisz nam zawsze najwięcej problemów. W pewnym momencie zaczęłam sobie to wmawiać , że ja jestem ta zła i pojawiły się myśli samobójcze i nawet raz chciałam odebrać sobie życie.Postawiłam mur pomiędzy mną a rodzicami nie potrafiłam im wybaczyć . Zaczęłam nawet spowiedź traktować bardzo źle , chodziłam do spowiedzi bez żadnego żalu ,skruchy nawet skrywałam grzechy i przyjmowałam komunię .
Nawet zaczęłam słuchać metalu , heavy metalu, mocnego rocka, rapu wulgarnego. Pojawiły się problemy z nieczystością pornografia ,masturbacja. Oddaliłam się bardzo od Boga , nawet wmawiałam sobie że Boga nie potrzebuje , że sama sobie poradzę. I dwa lata temu słyszałam o nowennie pompejańskiej od mojej siostry ale jakoś nie mogłam się zebrać do odmawiania . Na początku śmiałam się z mojej siostry że ją odmawia. Ale dwa lata temu byłam na Wieczorze Modlitwy Młodych i po tym zaczęłam odmawiać różaniec . I rok temu zaczęłam swoja pierwszą nowennę pompejańska w intencji nieczystości kiedy zaczęłam ją odmawiać i udało się wytrwać bez masturbacji . Ale po dwóch tygodniach znów zaczęłam kolejną odmawiać nowennę pompejańską i były schody upadałam i powtarzałam sobie , że jeśli jeszcze raz upadnę to przerywam nowennę ale sobie mówiłam że jak zaczęłam to należy skończyć . I kiedy skończyłam odmawiać wytrwałam w czystości miesiąc czasu . Aż po miesiącu zaczęłam odmawiać trzecią nowennę i część błagalną w tej samej intencji i w części dziękczynnej od dnia trzeciego zaczęłam odmawiać w innej intencji , poczułam że zostałam uwolniona z nieczystości . I nawet zaczęłam normalnie rozmawiać z rodzicami . I nawet zbliżyłam się bliżej do Boga . Dziękuję Bogu , Matce Bożej za uwolnienie z nieczystości i wyburzenie muru pomiędzy mną a rodzicami i również dziękuję za przemianę mojego życia dostałam więcej niż chciałam. Na pewno nie przestanę odmawiać Nowenny Pompejańskiej .

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Maria IIWitekKatarzynaAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Karolinko brawo 🙂 oddaj życie Bogu.
Pozdrawiam i trzymaj sie.
Nie poddawaj sie.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Twoi rodzice, też zapewne są poranieni przez swoich rodziców emocjonalnie. Znam to uczucie, gdy od mamy słychać, że jest się beznadziejnym, albo od ojca, że w przyszłości cię zeszmaci. To nie pomaga, a nawet szkodzi w dorosłym życiu. Trzymaj się Matki Najświętszej i Boga Ojca, Oni nie pozwolą Ci nigdy odczuwać, że nie jesteś kochana. Wielu łask i opatrzności Bożej Karolino.

P.S. poczytaj o Karolinie Kózkównie( nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko), Ją proś o wstawiennictwo za Tobą 🙂

Witek
Gość
Witek

Dziękuję Karolino za tak szczere świadectwo. Mało kogo byłoby na nie stać. Podoba mi się, że jesteś wytrwała i łatwo się nie poddajesz. Niech Matka Najświętsza ma Cię w swej opiece !

Maria II
Gość
Maria II

Karolinko jesteś bardzo dobrym człowiekiem.Każdy z nas jest grzesznikiem, ale Ty potrafiłaś wrócić w pełni do Boga przez Matkę Najświętszą.Tak naprawdę nie odeszłaś całkiem tylko się pogubiłaś.Możesz być dumna z siebie- życzę nieustannej opieki Matki Bożej.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ