Iza: Świadectwo życia

Chciałam zaświadczyć, ze Matka Boża, święty Józef, aniołowie,archaniołowie i dusze w czyśćcu cierpiące mogą wyprosić nam wszystko.W jakiejkolwiek sytuacji jesteście- Nigdy nie traćcie wiary.Maryja nigdy mnie nie opuściła choć nieraz bywało ciężko.Odmówiłam wiele nowenn i modlitw za siebie, swoje życie i innych.
Miałam bardzo ciężka sytuację od urodzenia ( zdrowotną, rodzinną, szkolną, związaną z pracą, z Bogiem,z relacjami z innymi i samą sobą, )i Pan Bóg mnie wyciągnął z tego wszystkiego.
Postawił też na mojej drodze wspaniałego chłopaka, w jego nazwisku jest imię Józef bo właśnie świętego Józefa prosiłam o znalezienie dobrego męża i wierzę że uzbieramy pieniądze i weźmiemy ślub i Pan Bóg będzie nam nieustannie błogosławił jak dotychczas.
Bóg przez różaniec uwolnił mnie od wielu chorób,bólu oraz złych przyzwyczajeń. Sprawił że znalazłam się wśród wspaniałych pomocnych ludzi, ze mam dobrego chłopaka, fajna pracę i zdrowie wróciło w miarę do normy.Nigdy się nie poddawajcie, ja też długo nie zrozumiałam planów Boga, a okazało się, że On znalazl zawsze najlepsze rozwiązania.
Różaniec i Koronka do Miłosierdzia to potężna bron .Pan Bóg Was słucha i wysłucha!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Autorka świadectwaMalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Cudowne swiadectwo radosci Dziecka Bozego! Izo, zycze Ci abys umiala pielegnowac w sobie ta radosc w kazdej sytuacji swojego zycia. Wszystkiego dobrego!

Autorka świadectwa
Gość
Autorka świadectwa

Bardzo dziękuję j wzajemnie :
wszystkiego dobrego dla Ciebie