Gosia: Maryja jest najlepsza

Chciałam opowiedzieć swoją historię. Mam 30 lat. Od 7 lat jestem mężatką lecz niestety w 2018 roku rozwiodłam się z Mężem i strasznie tego żałuję że się zgodziłam na rozwód! Ale między nami nie układało się, ciągłe kłutnie i nieporozumienia-brak zaufania wzajemnego. Postanowiliśmy że „odpoczniemy od siebie”. Lecz to był błąd, bo jestem pewna że właśnie On jest miłością mojego życia! Kocham Go całym sercem i oddała bym wszystko aby wrócić czas. Lecz niestety póki co znajoma mi podsunęła modlitwę Pompejańską, powiedziała módl się tą piękną modlitwą a zobaczysz że Maryja Ci pomoce. Jestem właśnie po skończeniu pierwszej nowenny Pompejańskiej, niestety z Mężem się nie zeszliśmy póki co, lecz nasze relacje się poprawiły, ale zauważyłam wielę innych łask danych mi od Maryi. Utrzymujemy w miarę dobry kontakt z Mężem, moja siostra mędzy czasię powarznie zachorowała lecz dziękować Najświętszej Panience operacje zakończyły się sukcesami. Siostra ma się bardzo dobrze a nawet mamy lepsze relacje niż wcześniej. W pracy dostałam awan którego nigdy się nie spodziewałam, no i poprawiły mi się relacje z rodziną, jesteśmy bardzo zżyci. Dziękuję Matce Bożej za każdy dar dany mi, obiecuję walczyć o moje małżenstwo do końca moich sił! W krótce zacznę następną Nowenne Pompejańską ponieważ wiem że Maryja nigdy mnie samej nie zostawi. W Niej moja siła. Królowo różańca świętego, módl się za Nami!

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elżbieta
Elżbieta
09.06.19 22:42

Niech Ci Pan Bóg błogosławi. Wiem co czujesz bo moja sytuacja jest podobna. Ale walczę i nie poddaję się. Maryja wszystko może uprosić u Swojego Syna . Wiec walczymy i niech nas broni św Michał Archanioł

Kinga
Kinga
10.06.19 01:20
Reply to  Elżbieta

Dwoje wspaniałych ŚWIĘTYCH, do tego jeszcze ŚWIĘTY JÓZEF♥️

mateuszp
Aktywny
mateuszp (@mateuszp)
10.06.19 07:38

Walcz o swoje małżeństwo z cudowną kobietą na pewno Pamiętaj życie tu i teraz błędy wasza przeszłość nie ma nic wspólnego z przeszłością na pewno był powód nie jeden także jak patrzysz się na wieczność na wasze przyszłe życie dzieci Nie patrz się na koleżanki nie patrz się na rodziców co powiedzą że się zejdzie ci wziąć z mężem Złap go za twarz Powiedz siadaj ze mną do kościoła i nie żyjemy ludźmi żyjemy w swoim życiem swoim domem jeżeli jest katolikiem a chrześcijaninem i wierzę w Boga Wszystko wam się w życiu poukłada jeżeli Matka Boska będzie tego chciała… Czytaj więcej »

Agucha
Agucha
10.06.19 11:53

polecam wspolonote Sychar – maja foeum na stronie kryzys . org oraz strone internetowa – tam sa tez ludzie, ktorzy zeszli sie po rozowdzie 🙂

Ewelina
Ewelina
10.06.19 13:07
Reply to  Agucha

Wspólnoty Sychar są tylko w dużych miastach….w moim nie ma:((

Agucha
Agucha
10.06.19 13:39
Reply to  Ewelina

Dlatego też można korzystać z ich pomocy na forum (adres to kryzys . org) – można założyć swój wątek, opisać sytuację, poprosić o porady. Mają też spotkania na skype – na modlitwę czy w ramach programu 12 kroków 🙂

Ewelina
Ewelina
10.06.19 17:27
Reply to  Agucha

DZIĘKUJĘ!!! Skorzystam. Pozdrawiam!!!

agata
agata
10.06.19 17:05
Reply to  Agucha

Witam. Rzeczywiscie na forum Sychar jest wiele swiadect. Sa swiadectwa osob, ktore sie zeszli, ale sa swiadectwa osob, które modla sie i czekaja na wspolmalzonka nawet kilkanascie lat. Dla mnie osoby, ktora tez walczy o odrodzenie malzenstwa juz blisko rok ta strona jest bardzo dolujaca. Z Panem Bogiem.

Jola
Jola
10.06.19 20:39
Reply to  agata

Ja też walczę, mimo, że jutro jest 2 sprawa rozwodowa. Wierzę, że wszystko jest możliwe, choć wiele razy upadam. Nie poddawaj się!

agata
agata
10.06.19 21:07
Reply to  Jola

Jola o ktorej ta sprawa. Bede sie modlic za Was.

Jola
Jola
10.06.19 21:22
Reply to  agata

9.00. Dziękuję za każdą modlitwę.

agata
agata
10.06.19 21:31
Reply to  Jola

Bede o 9 modlic sie. Bedzie dobrze. ZPanem Bogiem.

Jola
Jola
10.06.19 21:46
Reply to  agata

Z Panem Bogiem.

irena
irena
10.06.19 21:49
Reply to  Jola

Jola glowa do gory ,ja tez doloze Zdrowas Mario za toba.

Kasia
Kasia
10.06.19 21:20
Reply to  Jola

Jola odmowie dzisiaj dziesiątkę różańca za Ciebie. Jestem sama po 3 sprawach rozwodowych. Już nie walczę o powrót męża ale proszę Boga by wskazał mi moje powołanie i wypełnił swoją wole wobec mnie i naszego małżeństwa. Rok walczyłam: pielgrzymki, msze o uzdrowienie, nowenny, Komunia święta za męża. Intencje wysyłane do kościołów. Wypaliłam się. Nie umiem dłużej walczyć. Wyczerpała mnie ta walka. Dziś modlę się krótko. Odmawiam jedna cześć różańca w intencji świętości rodzin. Jest ta akcja od 26 maja i się przyłączylam. Bądź dzielna. Niech Ci Bóg błogosławi!

enia
enia
10.06.19 23:01

To o ok 8,50/kto może/ zapalamy gromnicę i sprawę Joli oddajemy Sędziemu Najwyższemu Jezusowi i odmawiamy
Litania do Ducha św
Litania do Najdroższej Krwi Jezusa
Litania do Najświetszej Głowy Pana Jezusa
Jola pamiętaj abys wszystkich błogosławiła

Joanna
Joanna
11.06.19 06:15

Ja również nie poddaję się w walce o swoje małżeństwo. Teraz dowiedziałam się o kochance męża,zło nie odpuszcza i tym bardziej będę modliła się o jego duszę i za tą kobietę również. Niech jej dobry Bóg wybaczy,a mężowi niech wskaże właściwą drogę prowadzącą do źródła jakim jest nieskończone Miłosierdzie Boże.

Jola
Jola
11.06.19 16:28
Reply to  Joanna

Dziękuję Wam wszystkim. Jestem po rozprawie. Mąż przyznał się do romansu. Pani sędzia zaproponowała odroczenie sprawy na minimum 3 miesiące a on się zgodził. Przez ten czas wszystko się może zdarzyć. To długo a zarazem krótko. Teraz jeszcze bardziej będę się modlić i walczyć. Co prawda wyprowadził się z domu, ale nadal utrzymuje ze mną kontakty i przyjeżdża, chodzi na terapię małżeńską. Będę walczyć! Chwała Panu!

enia
enia
11.06.19 16:40
Reply to  Jola

Jola wszystkiego dobrego!

Joanna
Joanna
11.06.19 17:07
Reply to  Jola

Chwała Panu!
Siła i potęgą modlitwy różańcowej jest najcenniejszą bronią jaką Matka Boża nam pozostawiła.
Jestem również z modlitwą.

Jola
Jola
11.06.19 19:19
Reply to  Joanna

Pomodlę się za Was również.

Maria II
Maria II
11.06.19 20:34
Reply to  Jola

Dobrze jest- Alleluja:))
Jolu, tak na „ gorąco” ,jeśli mogę doradzić , niech Twoje kontakty z mężem nie zaczynają się i kończą od robienia wymówek i wypominań, bo wszystko zepsujesz – zdarzyło się to u bliskiej mi osoby.Przytulam.

Jola
Jola
12.06.19 12:12
Reply to  Maria II

My nigdy się nie kłóciliśmy. Teraz też tak jest. On niestety lubi być w centrum zainteresowania kobiet i to powód rozwodu- kochanka.

23
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x