Ewa: Podsumowanie kilku nowenn

Pierwsza Nowenna o uzdrowienie Mamy z domniemanego raka została przez Kochanego Ojca Niebieskiego dzięki wstawiennictwu Maryi wysłuchana kilka dni po jej rozpoczęciu. Oficjalnie mówiono potem w rodzinie o błędnym odczycie wyników badań, ale wierzę, że aż takiej pomyłki by nie było. Tym bardziej, że ten sam lekarz oceniał powtórne wyniki.
Inna Nowenna – za dziecko z rzadką nieuleczalną chorobą – w moim odczuciu również została przyjęta, ponieważ mimo trwania choroby, dziecko osiągnęło wiek jaki w tym przypadku dzieci rzadko osiągają i nadal żyje, a modliłam się kilka lat temu.
Kolejna z Nowenn o uzdrowienie serca nienarodzonego dziecka została wysłuchana, choć początkowo tak nie uważałam: myślałam, że wyproszę cudowne uzdrowienie przed porodem, a konieczna była operacja. Ale powiodła się i wszystko jest, o ile wiem, dobrze od tamtego czasu czyli od dobrych kilku lat.
Pięcioma Nowennami błagałam w intencji Ukochanej Osoby. Dwie z nich dotyczyły zdrowia. Jedna poważna i zaawansowana choroba została dzięki kochanemu Bogu zwalczona, druga – ufam że też (o ile wiem na bieżąco, nie ma potwierdzenia tego w badaniu, ale nie ma też objawów). Trzecia Pompejanka była zgodnie z prośbą tej Osoby modlitwą w intencji bycia dobrym w swoim powołaniu, co początkowo uznałam za „stracony” wysiłek modlitewny, skoro i tak już tak właśnie jest i bez modlitwy. Trochę więc intencję rozszerzyłam. Kolejne dwie wielkie Nowenny Pompejańskie o bliskość, przyjaźń i kontakt przez całe życie, są aktualnie w Najświętszych Dłoniach. Ufam, że Najszczęśliwsza z Najszczęśliwszych w miłości, wyprosi miłość i szczęście także mnie. Wołanie o miłość jest przecież nie mniej ważne niż np. o zdrowie. Czułabym się opuszczona i wzgardzona w jakiś sposób gdyby tyle modlitw z głębi serca było przez Ojca – źródło Miłości, niezauważonych.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o