Dorota: Śmierć córki

Chciałam dać trochę nietypowe świadectwo o nowennie pompejańskiej.
W roku 2014 moja wtedy 6-cio letnia córka Maja zachorowała na raka mózgu. Lekarze dawali jej maksymalnie rok życia. Zaczęliśmy całą rodziną się za nią modlić, modlili się też nasi znajomi, przyjaciele oraz nasza wspólnota. W 2016 roku usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i w tym też roku odmówiłam 3 nowenny o uzdrowienie córki z choroby. Przez pierwsze 2 lata choroby guz był stabilny i nie powiększał się, a nasza Maja prowadziła normalne życie tak jak inne dzieci. Co było dla lekarzy wielkim fenomenem. Bóg jednak miał inne plany wobec niej. Pod koniec roku 2016 guz zaczął rosnąć a stan zdrowia córki był ograniczony ale nie był zły. Dopiero we wrześniu 2017 stan jej zdrowia zaczął się pogarszać. Przestałam się wtedy modlić o uzdrowienie córki a modliłam się o wypełnienie woli Bożej i o to żebym się nie bała, cololwiek się stanie.
22 października 2017 w niedzielę rano nasza córka trzymając nas za ręce odeszła do Boga. Odmówienie Nowenny Pompejańskiej nie uzdrowiło naszej córeczki ale dało nam pokój a jej piękną i spokojną śmierć.
Mając dwóch synów bardzo pragneliśmy mieć jeszcze córkę. W grudniu 2018 urodziła się nam córeczka, która jest łaską od Boga.
Powinniśmy pamiętać że Pan Bóg ma dobry plan na nasze życie, mimo tego że nie zawsze to rozumiemy. Strata naszej córki jest wielkim bólem dla nas, ale wierzymy że Bóg wie co jest dla nas najlepsze.

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 37

które można zamówić na stronie:

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
13 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
14 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
SylwiaMariaAnnaSabinaKatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Judyta
Gość
Judyta

Piękne świadectwo 🙂

Beata
Gość
Beata

piękne świadectwo… podziwiam postawę
wszystkiego dobrego dla całej Rodziny

Maria
Gość
Maria

Dziękuję za świadectwo. Jest bardzo piekne. Świadectwo pełne pokory i zaufania do Pana Boga. Niech Maryja ma całą Waszą rodzinę w Swojej najlepszej opiece. Jeszcze raz dziękuję za to wspaniałe świadectwo. Serdecznie pozdrawiam.

Ania
Gość
Ania

Piękne świadectwo. Mam łzy w oczach. Tylko z Panem Bogiem, dzięki Jego łasce można żyć. Człowiek sam by nie udzwignął tego cieżaru. Widać pokorę i zaufanie do Pana. ” pokora zapominamy klejnot” Niech Wam Bóg Błogosławi.

tercjanka
Gość
tercjanka

Doroto bardzo mi przykro ze utracilas dziecko , niech modlitwa i wiara nie schodzi z twoich ust chialabym abys wysluchala na u-tubie wypowiedz Dr Maji Majewskiej tam znajdziesz odpowiedz

zielona
Gość
zielona

Współczuje Ci straty dziecka. To chyba najboleśniejsze przeżycie. Bóg daje tyle ile czlowiek może unieść. A ty jestes silną kobietą jak widać.

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Drugi Anioł Stróż 🙂 narodziła się dla Nieba. Wspomnienie liturgiczne Świętego Jana Pawła II 🙂 22pazdziernik.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne i smutne świadectwo, trudno jest zrozumieć wole Pana Boga.Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Piekna postawa pokory i ufnodci Bogu. Tez jestem matka i nie wiem czy umialabym az tak… Podziwiam

Sabina
Gość
Sabina

Piękne świadectwo dojrzałej wiary. Mnie NP również dała spokój serca, kiedy synek chorował. Na początku była rozpacz i zarliwa modlitwa o uzdrowienie, która potem przerodzila się w ufność i zgodę na wypełnienie woli Bożej. Pozdrawiam serdecznie

Anna
Gość
Anna

Ja też straciłam dziecko jeszcze będąc w ciąży,modliłam się gorąco w godzinach kiedy ciągle gorączkowalam,tulilam się do stóp Najświętszej Panienki ale dzieciątko odeszło do Pana (pochowalismy je,bo tak należy). Po roku czasu cieszylam się kolejnym szczęściem,również synkiem,pięknym zdrowym,który został zapowiedziany rok wcześniej w Medjugorie podczas tych przykrych naszych wydarzeń :że za rok o tym czasie bedziemy sie cieszyć i że to również będzie chłopiec. Dowiedziałam się o tym dopiero po narodzinach i nie kryłam ogromnego wzruszenia. Tak widocznie czasami musi być,modląc się łatwiej nam to przejść. Za to teraz mamy w Niebie wielkiego Orędownika.I wiem kto na mnie będzie tam… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Polecam wszystkim Nowennę Pompejanska

Sylwia
Gość
Sylwia

Nawet Pani sobie nie zdaje sprawy jak ważne świadectwo Pani przekazała. Tak mało zgadzamy się z wolą Boga, bo jest to dla nas trudne do przyjęcia, że ma się dziać coś w naszym życiu na co my się nie zgadzamy…. Zwłaszcza ze stratą bliskiej osoby. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że ból będzie dużo mniejszy a w Pani rodzinie wróci radość. Dużo zdrowia, spokoju serc i opieki Matki Bożej dla całej rodzinki. Pomodlę się za Was :-*