Bogusia: Matka zawsze wysłuchuje

To moje pierwsze świadectwo.
Nowennę Pompejańską odmawiam od 4 lat. Udało mi się odmówić kilka Nowenn i otrzymać wiele łask. Nie wszystkie prośby zostały wysłuchane tak jak ja to sobie wymyśliłam ale mam przekonanie, że Maryja wie najlepiej co jest potrzebne mi i moim bliskim.
Dzięki łasce Bożej trafiłam na tą cudowną modlitwę, kiedy bezskutecznie prze kilka miesięcy szukałam pracy. W krótkim czasie po skończeniu Nowenny dostałam od Mateńki pracę i poprawiły się nasze warunki finansowe. Udało nam się spłacić duży kredyt. Pomyślnie zdałam egzamin na prawo jazdy, z którym z powodu stresu miałam duży problem.
Nasza córka zdała egzaminy gimnazjalne, dostała się bez problemu do liceum i dobrze się uczy. Zaczęła uczęszczać na spotkania Oazowe i z chęcią wyjeżdża na rekolekcje.
Mąż dostał podwyżkę w pracy i jest bardziej doceniany przez pracodawcę. Ostatnio pomyślnie przeszedł operację, po której szybko dochodzi do zdrowia.
Razem z mężem zaczęliśmy uczęszczać na spotkania Odnowy w Duchu Świetym i często w tygodniu uczestniczymy w Eucharystii.
Dzięki modlitwie różańcowej odnalazłam spokój.
Dzisiaj na Adoracji Najświętszego Sakramentu po różańcu ( 13.05) usłyszałam w sercu takie słowa ” Jesteś moim umiłowanym dzieckiem i zawsze będę z tobą”.
Mateńko dziękuję Ci, że jesteś przy mnie nieustannie. Kocham Cię Mamusiu .
Kochani odmawiajcie Różaniec i ufajcie a wszystko będzie dobrze.


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
ElizaMagdalenaNatalia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

To moje 5 świadectwo mateczka zawsze mnie wysłuchała tym razem modliłam się o dobrą prace dla męża i mateczka mnie wysłuchała nie bede się rozpisywać ale módlcie się naprawdę moje modlitwy są wysuchane dziękuje ci mateczko

Magdalena
Gość
Magdalena

Szkoda, że moich modlitw o pracę nie chce wysłuchać. sad Inne intencje wysłuchuje, a tej nie chce wysłuchać.

Eliza
Gość
Eliza

Dziękuję za to piękne świadectwo. Daje nadzieję. Z Bogiem kochana